Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan alkatot akarok elérni...

Olyan alkatot akarok elérni mint ami a lenti linkben látható. Lányok/nők számotokra ez hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Mármint egy ilyen alkatú férfiról mi a véleményetek? Kidolgozottságra gondolok elsősorban, és nem bőrszínre és szőrzetre. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

https://www.youtube.com/watch?v=RFPsvF3UOdo&list=FLD9x1EGHP9..


2014. máj. 6. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Nem kéne az ilyen pasi.
2014. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen leszel, eskü leszoplak :D 19l
2014. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Istenem... -_-
2014. máj. 6. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Bocsi, de nekem ez már sok. Nem egy betontömbbel akarnék szexelni aki full kemény mindenütt hanem egy izig-vérig pasival aki még ha edz is akkor is van mit rajta fogni, simogatni. Egy ilyen testen mint ami a képen van egy kőkemény bőrt lehet simogatni, nem lehet valami nagy élvezet. Szép ha egy pasinak ki van dolgozva a teste de szerintem egy hètköznapi férfinek nem kell ilyen túlzáskkba esni......szerintem :)
2014. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy pasi elbír és nem kell aggódnom, hogy nehéz vagyok-e neki rajta pedig látszik, hogy ilyenre nem lenne gondja :D Amíg egészséges maradsz és nem hanyagolsz el az edzés miatt semmit + ha így érzed jól magad áldásom rá, jól fogsz kinézni ;D
2014. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ilyen szálkásság nem tartható hosszabb távon szteroidok nélkül kivéve ha a nagyon ritka esetek közé tartozik valaki akinél pajzsmirigy túlmüködése van vagy hasonló. amúgy tömegre nem olyan sok izom.
2014. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát mire te szteroidok nélkül erre a szintre eljutnál, az idő alatt 3x is átgondolnád hogy mibe kezdtél bele :)))
2014. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erő és fittség jár vele, akkor jöhetne:) Én mondjuk inkább a mackósabb pasikat szeretem, és bevallom kicsit nehéz lenne nőként felérni egy ilyen pasihoz.
2014. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Szertinem nagyon szexi!! Sok sikert :) Ha elérted, küldj képet :P 18 L
2014. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fish1 ***** válasza:
Aki csak külsősége alapján ítél, az elég felszínes...
2014. máj. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!