Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért van az, ha ti...

Lányok, miért van az, ha ti próbáltok segíteni a lányt találni nekünk, akkor mindig kövér csajokat akartok ránk erőltetni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Miért van az, hogy ha ti próbáltok meg segíteni nekünk pasit találni, akkor csak az értelmi fogyatékos haverjaitokat mutatjátok be nekünk?
2014. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
mert valószínűleg ők azok a lányok, akiknek nincs párjuk ÉS igénylik a segítséget ezen a téren. míg egy vékonyabb lánynak, ha nincs is pasija, nem akarná, hogy összehozzák mással, mert úgy van vele, hogy talál ő majd magától. de szerintem ez sztereotípia, minden az önbizalomtól függ. volt egy 100 kilós lány ismerősöm, és egymás után cserélgette a pasikat, akkora önbizalma és kisugárzása volt.
2014. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én nem segítek sose senkinek lányt találni, nem vagyok én szeretetszolgálat, úristen, ha egy pasi nem bír önerőből összekaparni egy csajt, annak jó oka van, és én egy nőtársamat se dobom oda egy problémás alaknak.
2014. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, én csak a szociopata ismerősöm mutatnám be aki fejbelő és elás Mari néni virágágyása alá. Sokkal jobb nem?

Viccen kívül van pár női ismerősöm akit nevelő célzattal mutatok be pár siránkózó kisfiúnak. Utána egyből lesz okuk sírni.

2014. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!