Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagyon szépen kidolgozott...

A nagyon szépen kidolgozott testű férfiakat a nők nagy része azért nem tartja úgymond vonzónak, mert valjóában sosem érnének fel hozzájuk ezen a téren?

Figyelt kérdés
Tehát ez az "úgy sem nézek ki hozzá képest elég jól"?

2014. máj. 7. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan testre sok időt kell áldozni amit nem tudna a párjával tölteni ami sok lánynak nem tetszene.
2014. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban, teljes szívéből nem tartja vonzónak, akkor annak nem az az oka, hogy kisebbségi komplexusuk támad, amiért sosem érnek fel hozzájuk ezen a téren. De biztos vannak olyan csajok, akik lusták, mégis kidolgozott izomzatot szeretnének maguknak, és irigységből azt hazudják, hogy nem vonzó.
2014. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Soha meg sem fordult a fejemben az, hogy ne legyek valakihez elég jó. Inkább azt néztem, hogy az én igényeimnek legyen elég.

Egyszerűen valamiért jobban tetszenek a vékony alkatúak, mint a kigyúrt, kidolgozott testűek, erről pedig nem tehetek, magyarázat sincs rá.

2014. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség...


Részemről túl műnek találom, még akkor is, ha valódi izom, és ha tudom, mennyi munkát fektetett bele.


Nekem pl. fontos, hogy a férfin legyen egy pici pocak... sokkal jobban beindít, mint egy kidolgozott kockahas.

2014. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"fontos, hogy a férfin legyen egy pici pocak"

ez elég perverz

2014. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én azért nem tartom őket vonzónak, mert nem tetszenek a méretes izmok. Sajnos egy időben pont ilyenek találtak meg, úgyhogy nem hinném, hogy nem érek fel hozzájuk. :)

Nekem a kis pocak a szexi. Persze egy férfi legyen erős, de ne edzőteremben növesztett, dagadó izmokkal pózoljon.


Nem akarok senkit megsérteni, szerintem nem is teljesen úgy van, ahogy a kérdésben szerepel, mert igenis sok nőnek tetszenek az izmos pasik, ők pedig biztos megdolgoztak az eredményekért. Csak tényleg van, akinek nem ez jön be. Ennyi.

2014. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt ugy hivjak, h izles. Nem mindenkinek ugyan az tetszik.

Van, akinek a kidolgozott testu, van, akinek a "mackos".

Jomagam inkabb csorgatom a nyalam egy kidolgozott testre, de ami igazan tetszik, az az izmos, itt-ott "parnacskakkal".

A nagyon kidolgozott test nekem tul "kemeny", a koverekhez egyaltalan nem vonzodom.

Sajat magammal szemben igenyes vagyok, jarok futni, edzeni, nem hiszem, h komplexusos lennek. :)

De ami igazan bejon, az az imadnivalo szemelyiseg egy karban tartott testben.

2014. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért nem tartom vonzónak, mert ránézek és nem az jut róla eszembe, hogy biztos egy kedves, aranyos fiúról van szó akivel tuti rengeteget tudnák érdekes témákról beszélgetni és remekül telnének a közösen töltött pillanataink.


Na meg Twitter-en látom néha az ilyen kondizós lányoknál / fiúknál, hogy egyfolytában az étrendjükön kattognak, minden pontosan előre meg van tervezve, beosztva pontosan hány gramm lisztet, cukrot, satöbbit ehetnek meg egy nap... Kicsit olyan sok hűhő a semmiért ez, mert annak a lánynak is lehet jó teste, aki csak normálisan étkezik (azaz nem visz túlzásba semmit, de megeszi ami éppen jól esik neki) és egy fiúnak sem kell Dávid-szoborrá válnia, hogy jól nézzen ki. (Általában az arc jobban számít, mint a test.)

2014. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Megoszló válaszok, köszönöm.

De gondoltam ettől valaki sokkal férfiasabb és vonzóbbá válik, és emiatt alakulhat ki komplexus, nem maga a puszta izom látványától.

Ja és, a pocakkal nem tudok egyet érteni. Szerintem nagyon undorító. Lustaságra utal, és nem rendszeres és normális étkezésre. Nem mondtam, hogy mindnekinek kockás has kell, bár megsúgom, hogy egyáltalán nem nehéz. Amúgy én sem tartozok a méricskélősök közé, az már tényleg sok.

2014. máj. 7. 18:27
 10/12 anonim ***** válasza:
tegyünk szépen különbséget a valódi fizikai erővel és állóképességgel rendelkező férfiak közt, és azok közt, akik csak azért gyúrnak mert úgy akarnak kinézni mint egy alsógatyamodell. az előbbiek szinte kivétel nélkül nagydarabok, egyáltalán nem mutatós izmokkal, az utóbbi kategória meg pufiporral és önkínzással elért egy olyan állapotot, amiben szép meg minden, de a fizikuma egy kalap szar. a valóban erős, masszív férfiak szexisek. a konditeremben szerencsétlenkedő fittnessmajmok röhejesek. össze sem lehet hasonlítani a kettőt, sem kitartás, sem elért eredmények alapján.
2014. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!