Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki lenne pl. fb-on ráírni...

Ciki lenne pl. fb-on ráírni egy lányra, hogy "nyomoztam" utána, és szeretném őt jobban megismerni?

Figyelt kérdés
Az egyik kisvárosi gyógyszertárban volt egy gyógyszerészlány, mondjuk máshová szoktunk járni a családdal, de ebben a gyógyszertárban is voltam már párszor, és láttam ezt a lányt, legutóbb ő szolgált ki. Nagyon aranyosnak tűnt, szép is, csinos is, bájos volt a mosolya, meg olyan kis tündérkének látszott (bár tudom, hogy sokszor pont az ilyen "jókislányokban" lehet nagyot csalódni). Közben persze elolvastam a nevét a köpenyén lévő kis tábláról, és ma is voltam ott, gondoltam, ha ott lesz, és hozzá kerülök, akkor megpróbálok kicsit flörtölni vele, bókolni stb., de sajnos nem volt ott. Szóval végül is fb-on rákerestem a nevére, csak nem nagyon merek neki írni, mert nagyjából sejtem a végeredményt, valószínűleg az lenne, mint mindig (nem válaszol, vagy azt írná, hogy "bocs, de van barátom", "nem akarok ismerkedni" stb., szóval lenne valami hárítás, annyira szerencsétlen vagyok ilyen téren, hogy az hihetetlen), de közben meg azért szeretném őt megismerni. Gáz lenne, ha írnék neki, hogy ekkor és ekkor ott voltam, láttam a nevét, és szeretném őt jobban megismerni? Őszintén szólva attól is tartok, hogy ha nemet mond, és hülyének néz, akkor utána ciki lesz, ha véletlenül összefutok vele, vagy ilyesmi. Lányok, ti ilyen esetben hogyan reagálnátok? Kapásból elhajtanátok a srácot? Amúgy még annyit, hogy szerintem nem vagyok jó pasi, bár túlságosan ronda sem, csak szerintem ez rontja az ismerkedési esélyeimet, ahogy észrevettem.

2014. máj. 7. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem sietnék. bejárnék még párszor a gyógyszertárba. Ha ezt két héten belül 4-5 ször megteszed, és ott van, akkor már bejelölheted, aztán ...folytatható esetleg.

Én ismertem meg már pasit, hogy bejelöltem, mert üzletébe jártam. Pár tali után emlékezett rám, de nem akartam semmit én tőle, ő igen...

2014. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hát eleve ritkán szoktunk gyógyszertárba járni, de ha megyünk, akkor rendszerint egy másikba szoktunk, mert az valamivel olcsóbb. Két hét alatt meg ennyiszer tutira nem fogok odamenni. :)
2014. máj. 7. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

NE jelöld be facebook-on. Egyrészt ijesztő, hogy detektívet játszol másrészt férfiasabb személyesen megkeresni.

Legrosszabb esetben lesz egy karton kalciumtablettád..

2014. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen apróságokra gondoltam, mint #3.

Volt, ai bejelölt engem,én meg vissza, mert azt hittem, nem emlékszem csak...és amikor közölte, hogy még gimiből is emléksik rám a közeli parkban szokott látni, meg tudja, hogy melyk gimibe jártam...az olyan ijesztő volt, hogy nem nagyon tudott érdekelni, meg leráztam.

Gondolj csak bele fordított esetben.

2014. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!