Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért futok mindig olyan...

Miért futok mindig olyan nőkbe, akiknek kisért az ex / álmodoznak másik pasiról?

Figyelt kérdés

Zsinórban 4 ilyen nő... vagy az exjét szereti, vagy bele van 2 éve zúgva valakibe "hát igen, akik velem gondolták volna komolyan, azokkal én nem akartam, akikkel meg én akartam volna komolyan, azok nem akartak... van itt egy pasi, már 3 éve bejön testileg lelkileg, csak örökké utazik, nincs itt, bulizik" vagy ábrándozik "amióta 2 éve az a srác hátulról végigsimitott...", illetve "randin": igazából most szakitottam, de lenne egy másik srác, csak az még a volt barátnője bűvöletében van...


NINCS OLYAN NŐ, AKI TISZTA LENNE??! Mert énis ábrándoztam erről-arról, énis reménykedtem, nade amikor valaki bejött a képbe, rákoncentráltam...


2014. máj. 8. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Méss alúdní
2014. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled tesó, nem 1 ilyet fogtam ki.

Ott helyben mondd meg neki, hogy oké, de most te jól akarod érezni magad, ő csatlakozhat, de ne rontsa el a kedved.

Próbáld ki, hátha bejön :) Ha már ennyi ilyet fogtál ki, akkor már mind1, kísérletezz :D

2014. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MolotovPunk ***** válasza:

Nos én is voltam ilyen (helyzetekben) mint te úgy durván 3-4 évvel ezelőtt.Az ilyen nőket kell magasról lesz_rni és nem törődni velük.Ha valamit akarnak majd tőled,akkor úgy is keresni fognak később,jelentkeznek majd.Ha meg nem,akkor nem.

Néha várni kell (az igazira.)Érdemes néha amúgy.

Bár mondjuk tudom,mai helyzetben ez nehéz...de olyan nőkkel ne törődjél,akik még a volt exük miatt sírnak...

Ne csinálj magadból balf_szt.

2014. máj. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

csak ilyenkor nehéz továbbmenni, mert lehet, hogy elküld a picsbe "de nem most mondtam, hogy valaki után vágyok?" és akkor még én érzem magam hülyén.

Bár volt már olyan, hogy továbbmentem, és mégis váratlan pozitivumok lettek

2014. máj. 8. 00:31
 5/10 A kérdező kommentje:

oké, de a kategóriában amiben mozgok (21-27) mindenkinek van tapasztalata - nem kezdhetek 15 évesekkel, csak mert ők tutira a nulláról indulnak.


Ja még a kedvencem "már senkit sem engedek közel magamhoz..."

2014. máj. 8. 00:33
 6/10 A kérdező kommentje:
persze lehet, hogy a hires női logika megnyilvánulása :)
2014. máj. 8. 00:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaaaj az a "most nem kell senki", ennyi elég volt neki, pff aztán visszafogadja az exét, akit szídott :D
2014. máj. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MolotovPunk ***** válasza:
Hát haver.Azok a nők legnagyobb bohócok...
2014. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "most nem kell senki" azt jelenti, hogy te nem kellesz. Valaki, aki bejönne neki, az természetesen kellene, ez egyértelmű. Nagyon hamar észre lehet venni a nőkön ha kamuznak.
2014. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak peched volt, eddig… Amúgy bármilyen korosztályban így van nyilván, hogy attól, hogy nincs párkapcsolatban valaki, lehet szerelmes valakibe, akivel nem lehet együtt. Jobb, hogy őszintén megmondták ezt, mintha pár hónap/év kapcsolat után derülne ki, nem? Mert sok olyan sztori van itt a gyakorin…pl. pár hete írta egy csaj egy kérdésben, aki már gyereket szült a párjának nemrég, hogy most jött rá, ő az exnőjéért van még oda, de persze beadta a szegény csajnak, hogy ő ugyanúgy full szerelmes, mert már szeretett volna egy gyereket a pasi…ez így jobb?? Sokan használják csak pótléknak a "párjukat", ezek a nők legalább egyenesek voltak veled.
2014. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!