Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is úgy vettétek észre,...

Ti is úgy vettétek észre, hogy csomóan úgy vannak együtt, hogy az egyik fél teljesen más beállítottságú az ágyba, és elnyomja a vadabb vágyait a másik miatt?

Figyelt kérdés
Mert kb. az összes perverz lány akivel dumáltam az foglalt volt és ilyenről számolt be. Vagy csak véletlen egybeesés volna?

2014. máj. 5. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
még nem tapasztaltam ilyet
2014. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem szoktam másokkal a magánéletüket kitárgyalni.
2014. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az összes nőm frigid volt...
2014. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel mások szexuális élete, szóval fogalmam sincs.

Az enyémmel nincs gond.

2014. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez a szerelem, vagy valami hasonló. Legalábbis addig, amíg el nem száll a rózsaszín köd, és a nő rá nem jön, hogy neki ez kevés. Nekem ez nem menne, a kapcsolat egyik alappillére a szex, ha nem jó, akkor előbb-utóbb kuka az egész. "A külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol."
2014. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezért kezdem a beszélgetést a szexszel. :D
2014. máj. 5. 23:56
 7/10 anonim válasza:
De azzal egy normális nőnél azt éred el, hogy csak szexet is akarjon tőled. Nekem is fontos a szex, ha ismerkedni szoktam valakivel, fel is hozom témába, nem közvetlen, csak egy-egy megjegyzéssel kíváncsiskodva...de nem az első akárhány beszélgetésnel...először meg kell fognia a masikban valaminek...utána jöhet a szex. :)
2014. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hidd el akinek szexről beszéltem az nem akart szexet. Inkább futott amerre látott. :DD
2014. máj. 6. 00:10
 9/10 anonim válasza:
Futott, amerre látott? Elég érdekesen közelíthetted meg a témát...érett, felnőtt ember normális kérdésre, normálisan fog válaszolni, mégha nemleges is a válasz.
2014. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyilván képletesem értem. Túl perverz vagyok az embereknek. :)
2014. máj. 6. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!