Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/ férfiak, ha mégsem...

Fiúk/ férfiak, ha mégsem akartok semmit egy lánytól, miért nem lehet azt egyenesen megmondani? Minthogy nem írtok vissza, szó nélkül lerázzátok? (Tisztelet a kivételnek természetesen! )

Figyelt kérdés

Tudom,ez a könnyebb út,stb.,de így meg a másiknak rossz,hogy napokig nem tudja mit rontott el...

Tudom,hogy fordított eset is van,de én most pasi szemszögből vagyok erre kíváncsi:)



2014. máj. 8. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert ha megmondjuk azzal azt hirdetjük hogy vele van a baj. Ha nem mondjuk meg azt hiszi velünk van a baj és jobb érzés neki mert tudja hogy potenciálisan megúszott valamit.
2014. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az indok ugyanaz mint nálatok.
2014. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem rontottál el semmit, megsimert mást, aki jobban bejön neki, de nem mondja ki, hogy ne keresd, mert az drasztikus, és később, akár hónapok múlva, így nem térhetne vissza hozzád.

Talonban tart, meg nem akar tényleg így lezárni semmit.

Vagy elmúlt az érdeklődése, és később se tér vissza, de mit magyarázzon ezen.

Én már megszoktam, tudom, sokáig én is ezt vártam, de már az első ilyen jelnél tudom, mi van, nem kell azzal nyugtatnia, hogy nem volt épp gépnél...

2014. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert bennem nincs annyi gerinc, hogy a lelkébe taposva elmondjam neki őszintén, hogy mi a probléma. Talán azért, mert sajnálom... még mindig jobb ez, mint belerúgni egyet... a végeredmény úgyis ugyanaz, csak kevésbé fáj mindkét félnek.
2014. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát #4, az igazság se fájna, legalább nem bizontalanságban lenne a csaj, mikor még hetekig húzzátok a dolgot
2014. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 5:

Hidd el, hogy akinek alacsony az önbizalma azt csak még mélyebbre taszítja. Legalábbis szerintem. Meg mint mondtam, magamat is védem így, mert én is kellemetlenül érezném magam.


Tény hogy mentálisan kicsit problémás állapotban vagyok, úgyhogy lehet az is a háttérben....

2014. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4., az iq-ja alacsonyabb, mert nem jöhet be mindenki mindenkinek, ezt fel kell fogni.

Csak amikor már majdnem összejöttök, és mégis leráz, az fura.

Bár tudom, pasik több vasat tartanaka tűzben egyszerre. Ki tudja, épp melyik áll nyersére, meg milyen időközöntként változik ez...sokszor kapcsolat alatt is, így semmin se lepődök meg már...

2014. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7:

Hát, én pont nem szoktam több vasat tartani a tűzben. Általában egy emberre koncentrálok és ha úgy érzem, hogy nem működne, akkor dobbantok... (Tudom itt már felesleges tiszteletről beszélnem, de ennyire azért mégis tisztelem, hogy akkor tényleg csak ő van és senki más)

2014. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az is megtisztelő lenne, ha kommunikálnátok, és nem egy vissza nem írás lenne a jel
2014. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azért nem lehet egyenesen megmondani, mert akkor besértődik. Ha meg nem írok neki vissza akkor meg egy idő után úgyis rájön, hogy nem akarok semmit tőle.
2014. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!