Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tanulhatnék meg nők...

Hogyan tanulhatnék meg nők közelében természetesen viselkedni?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés. Sajnos nagyon rossz gyerekkorom volt és kb 19 éves koromig totálisan magamba voltam fordulva, anyámon és a boltosokon kívül nem szóltam lányokhoz. Mostanra azért összehoztam egy kis önbizalmat, de nagyon zavarban érzem magam még mindig és inkább csendben maradok, meg hát kezdeményezni se merek (és úgy érzem mindig hogy rám úgyse kíváncsi senki). Külső amúgy rendben van, magas vagyok, jóképűnek tartanak és mivel a sport/kondi jelentette a kiutat abból a gödörből amiben voltam 6 éve így hát a testemre se lehet panasz. Nagyon rossz érzés, hogy sosem volt még normális kapcsolatom, szerelmet is csak a filmekből ismerem :( 23 éves vagyok, de párkapcsolatok terén 16nak érzem magam kb. Szóval merre kezdjem szerintetek?
2014. ápr. 16. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezd azokkal akik nem jönnek be, beszélgess bárkivel. Ha megszoktad a nők jelenlétét utána átmehetsz olyanokra akik nagyobb falatok és könnyebb lesz.
2014. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem először is szerezz néhány lány barátot, így megszokod a társaságot és természetesebben fogsz tudni viselkedni

utána majd jöhet a barátnő szerzés

2014. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Az a baj, hogy Te már a nőket teljesen túlmisztifikálod, és túlságosab isteníted őket, ezért zavarban vagy előttük. Ilyenkor gondolj arra, hogy ugyanolyan büdöset szarnak, ugyanolyan emberek mint Te, csak szebb bőr van a csontozatukra húzva, hogy ezzel is átverjenek, de amúgy sokal gonoszabbak.
2014. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tyű, én ez vagyok lány verzióba sajnos :/ a válaszokra én is kíváncsi lennék
2014. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudok beszélni "bárkivel". Ha nem tetszik akkor is feszélyezve érzem magam és úgy viselkedek mint valami hülye. Persze némi ismerkedés után már természetes vagyok, csak addig 2x elveszem a lány kedvét :D Tök vicces, hogy folyamatosan szoktak bámulni konditeremben, meg az utcán is, de még feléjük se merek nézni, nemhogy szemezni. Ilyeneket szoktam visszahallani, hogy meleg vagyok, vagy hogy totálisan beképzelt... tök jó.
2014. ápr. 16. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
A kommunikációs képességet ugyanúgy lehet fejleszteni, mint minden másikat, szerintem te is tudod a választ a kérdésedre, csak félsz elindulni és tenni a dologért. Félsz odamenni a lányokhoz és beszélgetni velük, mert beégsz vagy nem tudod elviselni a visszautasítást? Akkor neked ez a tanulópénzed, hogy odamenj a lányokhoz, újra és újra, végkifejlettől függetlenül(!) addig amíg már megbarátkozol a félelmeddel, és a végén megszűnik a probléma is. Említetted, hogy kondizol, az is ugyanilyen, ha nem teszel érte, nem leszel izmos.. ha nem kommunikálsz emberekkel és nem gyakorlod, persze hogy nem fog könnyen menni. Ne izgulj rá a dologra, van elég hal a tengerben, van bőven kin gyakorolni, viszont ha nem teszed, akkor nem állsz majd készen az "igazira" sem. Az meg kit érdekel, hogy kiröhög valaki mert beégeted magad? Talán belehalsz a szégyenbe? Semmi bajod nem lesz.. sőt, örülj neki! Mert idővel megtanulod ezt is kezelni, és az önbizalmad fog nőni ettől.
2014. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De hogy valami konkrétumot is írjak: szerintem tűzz ki magad elé célokat. Azt mondod az első néhány percet érzed kritikusnak, akkor gyakorold ezt. Legyenek hosszú távú és rövidtávú céljaid (nem kell egyből megmászni a Mount Everestet...) de írd le őket! Kezdetnek pl ez jó egynek: "minden nap megszólítok 5 ismeretlen embert", akármilyen dumával, az időt is kérdezheted vagy azt, hogy hogyan párzanak a teknősök szerinte.
2014. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsót különösen!
2014. ápr. 16. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6-os irja, a kommunikációs képesség olyan mint egy izom. Minnel tobben edzed annal nagyobb lesz. Muszaj elfogadnod hogy az elejen lesznek kinos szituaciok, de hosszutavon csak nyerhetsz! Hajra!
2014. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!