Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell reagálni arra,...

Hogyan kell reagálni arra, amikor a fiú akivel ismerkedek, csajozós sztorikat hoz fel?

Figyelt kérdés

Egy csomószor jön olyanokkal, hogy ő hány lányhoz járkált, meg ilyen szexkapcsolata volt meg olyan szexkapcsolata volt, meg múltkor is mesélte hogy az egyik buliban rányomult valami "h*lye p*csa", meg hogy két lányismerőse össze akarta boronálni egy harmadikkal mert azt hitték róluk, hogy együtt vannak, meg ilyenek.

Rosszul esnek ezek, tegnap este már ki is akadtam, mondtam neki hogy nem értem hogy miért mondja el ezeket, erre meg: "Nem szabad? Indiszkrét voltam?" és vagy 10 db nevetős szmájli mögötte...

Én meg írtam hogy csak szerintem ha ismerkedik az ember valakivel, nem szívesen hallgatja az ilyen sztorikat, erre meg az volt a reakció, hogy: "Csak cukkoltalak, kíváncsi voltam a reakciódra, örülök hogy így reagáltál" és megint nevetős fej. -.-


Miért csinálja ezt? És hogyan reagáljam le az ilyeneket? Olyan megalázó amikor már így ki kell akadnom neki.


2014. máj. 9. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy tuskó. Ha lenne egy kis eszed, akkor a reakció az ismerkedés megszakítása lenne. De ezek szerint a nőknek tényleg bejön, ha megalázzák őket..
2014. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora ostoba sracot. De te is az leszel, ha osszejossz egy ilen felszines retardalttal.
2014. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek egy idiota. Az első sztorinal blokkolnod kellett volna. Tedd meg minel elobb.
2014. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan "kell" reagálni ilyesmire, azt nem tudom.


Én úgy reagálnék rá, hogy ezentúl nem vele ismerkednék.


Van egy olyan elvárásom érzelmi intelligencia tekintetében, amibe nem fér bele, hogy egy fiú/férfi bármikor is a szexuális előélete részleteivel "szórakoztasson".


De igazából közben hálás is lennék neki, hogy ezeket nyíltan elmondta, mert nem akarnék egy ilyen emberbe beleszeretni.

2014. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szertintem nem csak cukkolásból írta, így akarta kelendővé tenni magát. Tök jó pasi, bomlanak utána a nők, hát tedd te is azt címszó alatt. Nincs más amivel levehetne a lábadról ami szégyen, már maga a stratégia is olcsó húzás. Ez nem sok inteligenciát feltételez, úgyhogy építsd le, minél hamarabb.
2014. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én gondolkodásom roppant egyszerű, nem szeretem túlbonyolítani a dolgokat.


Ha hasonló helyzetben lennék, a következő két kérdést tenném fel saját magamnak:


1) Vágyom-e arra, hogy egy ilyen emberrel legyen párkapcsolatom.


2) Azt érdemlem-e, hogy egy ilyen emberrel legyen párkapcsolatom.


Ha a kettő közül legalább egyikre "igen" lenne a válaszom, akkor tovább ismerkednék ezzel a fiúval.

2014. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdj mesélni te is igy megdugott a volt pasim ugy megdugott sose lessz olyan jó mint vele volt
2014. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ismerkedtem ilyen sráccal, aki a volt barátnőjéről mesélt folyton, meg hogy őérte mennyi csaj odavan... aztán kiderült, csak dugni akar. Le is koptattam.
2014. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!