Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsak le valakit?...

Hogyan szólítsak le valakit? Szerintetek lenne esélyem? Esetleg sztorikat mesélnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is 17/f :D


Azt vettem észre amikor az utcán sétálok vagy megyek futni hogy elég sok csaj megbámul meg minden és nem tudom hogy ez jót e jelent vagy ha valakire rámosolygok akkor ő is visszamosolyog de egyszerűen félek mindig megszólítani és aztán elnézek másfelé:( Ti mit szoktatok csinálni? Vagy milyen indokkal szólítsam le? Vagy mit csináljak? Tudtok mesélni sztorikat hogy veletek hogy volt esetleg a mostani barátnőtökkel hogyan ismerkedtetek meg?


Köszönöm szépen!:)


2014. ápr. 29. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus vagy a lány számára, bármilyen duma célba találhat. Najó, a nagyon extrém esetek kivételek. Én szimpatikus cetlikkel mászkálok néha, ugyan pasit nem, de sok kedves ember megismertem a segítségével.

Íme a szimpatikus cetli:

[link]

Sok sikert ;)

2014. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azta ez nem is butaság, milyen jó ötlet:)
2014. ápr. 30. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!