Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MIT TEHETNÉK? Meg akar dugni...

MIT TEHETNÉK? Meg akar dugni egy fiú, akit kirugtak az iskolámból. Vagyis, lehet hogy nemcsak megdugni akar.

Figyelt kérdés

11.-es vagyok. Van egy fiú akit tavaly rugtak ki a sulimból, 12.-es.

Nagy nőcsábász volt, de amíg egy suliba jártunk észre sem vett. De mióta kirugták bejelölt facen, meg aztán találkoztunk egyszer egy nagyon igénytelen szórakozó helyen, ahová én mondhatni véletlenül keveredtem oda, de ahogy hallottam az a pasi szinte ott lakik.Na ott megpróbált felszedni, bár nem túl aktívan. Aztán pár nappal később egy barátnőmön keresztül megkérdezte hogy szeretnék e vele randizni. Akkor azt mondtam hogy nem. De az a gond kb 4 hónap múlva újra láttam, és utána is gyakran látom, de semmi komoly nem történik. Max köszön.

Viszont nagyon helyes lett azalatt a pár hónap alatt. És úgyhallottam hogy nem járt senkivel mér nagyon régóta, és a haverjai panaszkodnak hogy ő már sosem megy velük csajozni. Viszont amikor látom, mindig engem bámul. Nemtudom mit csináljak. Én szűz vagyok, ő meg hát...

és nemtudom hogy rögtön akarná e, ha egyáltalán összejönnék. Nemtudom hogy összejöjjek e vele, hogy egy próbát megér e. Vagyhogy hogy fogjak hozzá.

Senki nem tudja megmondani hogy ő milyen ember lett most, de ha van valami tanácsotok, mondjátok légyszíves!

Köszi !


2014. máj. 9. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megdugatod magad, ha nem, ettől a Föld ugyanúgy fog továbbforogni... :-)


...és már számtalanszor leírtam, hogy a nők valami oknál fogva gerjednek a bunkó pasikra, íme a bizonyíték! :-)

2014. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbkáld megismerni közelebbről... egy randi nem a világ vége :) lehet, hogy egyik legjobb döntésed lesz, de lehet hogy nem...
2014. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én biztosan ott hagynám a p*csába, de ez az én véleményem. döntsd, ahogyan csak akarsz!
2014. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
TE akarsz vele szexelni? Ha igen, akkor szexeljetek. ha nem, akkor ne. Rém egyszerű.
2014. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván egy rendes, figyelmes, illedelmes, mintaszerű életet élő fiúról van szó, ha már a suliból is kirúgták.

De nem számít, úgyis összejössz vele, mert jól néz ki, és meg akar dugni, és kellően bunkó tud lenni.

2014. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
akkora egy hülye p|csa vagy,sehogysem derül ki a sztoridból hogy Ő akarna téged megpumpálni
2014. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!