Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan értelmeznétek ezt a...

Ti hogyan értelmeznétek ezt a mondatot?

Figyelt kérdés
Középsuliban volt egy osztálytársam, ott nagy nőcsábász volt. Múltkorában összefutottam vele a munkahelyemen, ahol elég jól elbeszélgettünk. És az egyik kollégám megkérdezte, hogy a barátom-e? Én rögtön rávágtam, hogy nem, mire ő azt válaszolta: De lehet még. Most akkor bejövök neki vagy csak szórakozásból mondta? Azóta nem igazán beszéltünk... Én 22L vagyok, ő 23F
2014. máj. 9. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
cukkolhatott vele csak. de ki tudja...
2014. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne láss bele egy tréfába olyat, ami lehet minden alap nélküli.


De csak lehet annak oka, hogy te megkérdezted jelenhet valamit ez a mondat. Ha ennyire kíváncsi vagy a dologra, miért nem hívod el az ebédszünetben kávézni és kérdezed körbe mi a szitu nála?

2014. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mondat azt jelenti, hogy: "De lehet még." :-)


Mi ebben a nem világos? Két variáció van:


1.: nem leszel soha a barátnője, és akkor mi van? :-)


2.: a barátnője leszel, na és akkor mi van? :-)


Megoldottuk ezt is! :-)

2014. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az tóól füg milyen volt az arckifejezése, nézése közben, de sztem ha nem tetszenél mint nő neki, akkor nem fogalmazna kétértelműen. Szóval lehet hogy nem fog nyomulni, de ha úgy hozná a helyzet, hogy összekavarodnátok mondjuk egy buliban vagy bárhol akkor biztos nem ellenkezne ő se :)

Ha nem tetszenél neki lapból, akkor még véletlenül sem fogalmazna kétértelműen. De ennyi. Ha úgy hozza ahelyzet, nyilván nem lenne semmi rossz elrontója, de ne gondold, hogy feltétlenül rád fog nyomulni, vagy ilyesmi. Mint nő bejössz neki, egyelőre ennyi. A többi rajtatok múlik.

Azért is fogalmazhat kétértelműen, mert ha esetleg te neked nem jön be a srác, akkor azt tudja mondani, h ne úgy értette, így nem égne be egyértelműen előtted.

2014. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!