Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A srácok tényleg elvárják,...

A srácok tényleg elvárják, hogy a lányok szedjék őket fel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sokszor én is ugy érzem, de aztán én rájöttem, hogy amelyik fiú fel akar szedni az felszed, és ugy jobb nekem is, mert akkor teljesen biztos vagyok benne hogy tetszem neki..Ha én kezdeményezném az ismerkedést és együttjárást akkor kicsit mindig bennem lenne, hogy lehet hogy nem is akarta igazán.
2014. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

#1


Ennyi erővel ha meg a srác kezdeményez, akkor ő hiheti azt, hogy te lehet nem is igazán akarod a dolgot...

2014. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2- esel.
2014. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg , érzi azt az ember , hogy kell e igazán a másiknak vagy nem.
2014. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Az olyan kapcsolat is lesz... Ott a lány lesz az úr. Fiú meg a papucs, amit a nő felhúz a lábára.
2014. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ma találkoztam egy nagyon csinos lánnyal, de szimplán nem volt bátorságom elkérni a számát :(
2014. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem dönti ezt el, hogy papucs lesz a pali.
2014. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már... A mi kapcsolatunkat is én kezdeményeztem, mégsem irányítom a barátomat, maximum ha neki mindegy valami akkor az van amit én akarok, mert valamivel határozottabb vagyok általában mint ő, máskor meg megbeszéljük mi hogyan legyen, ha eltérő véleményen vagyunk. De mi ezzel a baj? Szerintem semmi. Én nem tartom őt papucsnak, mert nem arról van szó, hogy mindegy mit mondok az úgy lesz és kész függetlenül attól, hogy neki jó-e úgy vagy sem.
2014. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2-es ezt én érzem, hogy jobb ha a fiú kezdeményez, az nekem jobb érzés, magabiztosabb leszek és ugy érzem tetszek neki.. ha én kezdeményeznék teli lennék kételyekkel.. de ez az én érzésem, mindenki másképp érezheti
2014. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem várom el, de az érdeklődés kimutatása alap dolog legyen az ő részéről is. Én szedem fel, mert én vagyok a férfi, de tegye egyértelművé, hogy mi az ábra. Felesleges kört nem futok, nem loptam én a szívemet. Amúgy sem mindig értékelték a küzdésemet a nők...
2014. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!