Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerencsésnek érzem magam,...

Szerencsésnek érzem magam, mert mindig az olyan fiúk találnak meg, akik komolyan terveznének velem. Ugyanakkor pechesnek is, mert külsőleg sosem tetszenek, vagy ha igen, van barátnőjük. Mikor szűnik már meg végre ez az ördögi kör? 20/L

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsit magasak az elvárásaid?:D
2014. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de akinek van barátnője, abból hogyan gondolod, hogy VELED szeretne komolyan tervezni? Vagy ezt nagyon nagyon rosszul fogalmaztad meg.

Egyébként ez csak egy tipp: ismerj meg egy olyat, akinek a külsejével nem vagy 100%-ig elégedett, simán belészerethetsz, ha egy hullámhosszon vagytok.

2014. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Türelem, kitartás. A te állapotod már egy fokkal jobb, mint azoké akiket még senki nem talált meg.
2014. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Vannak fiú ismerőseim, akik többször bevallották már nekem (mikor már jobban megismertük egymást) hogy ha nem lenne barátnőjük, simán belém tudnának szeretni.
2014. máj. 10. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Az összes csúnya srác nevében sajnálom,hogy nem nyertünk a gén lottón és elnézésed kérjük.


Én személy szerint mindent megteszek ami erőmből telik,hogy ne nézzek ki annyira csúnyán (Tehát járok konditerembe,ápolt vagyok,próbálok ízlésesen öltözködni,megcsináltattam a fogaim,lézeres arcradír,stb) és ez élet más területein se nyújtsak csalódást.


De így sem elég.Nekem//Nekünk még nehezebb reggel felkelni az ágyból mint neked,hidd el.Mi úgy kelünk fel, hogy ismét egy napnyi értelmetlen szélmalomharc,de a társadalom elvárja tőlünk,hogy küzdjünk mégis,akkor is ,ha sosem lesz eredménye.

23F.

2014. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!