Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pénz tényleg ennyire befolyá...

A pénz tényleg ennyire befolyásolja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Régebben állandóan jó ruhákban járkáltam,jó kütyüim voltak,adtam magamra és érdekes annyi csajom volt amennyit szinte akartam. Mostanság már nem nagyon törődöm az ilyesmivel,átlag ruhákat viselek,átlag telefonom van stb.

és akármikor odamegyek 1 csajhoz hog legyen valami,az összes elmegy,pedig ugyanúgy nézek ki mint régebben (max annyi,hogy van szakállam). Kíváncsi vagyok a véleményetekre,mint fiúktól,mint lányoktól.

Válaszokat köszönöm! 21F



2014. máj. 10. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert, akinek meg ingen, az jobb kivűl, mint belül. Majd rájössz:)
2014. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most erre mit lehet mondani? Sejtheted hogy nem a "megnyerő" külsőd vagy a "lehengerlő" jellemed miatt jöttek veled össze anno. Válogass mondjuk olyan lányok között, akik tovább látnak a pénztárca vastagságánál.
2014. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a szakállad akk vág le meet az is sokat tud változtatni rossz vagy jó irányba
2014. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Igazából szerintem ezt személye válogatja. Úgy értem, hogy manapság a legtöbb lánynak tényleg az a fontos, hogy a barátjuk pénzes legyen, és adja alá a sok értéket. (persze vannak kivételek, és azokat a lányokat meg is kell becsülni!) Szóval kérdésedet megválaszolva: igen, ennyire befolyásolja a legtöbb kapcsolatot. Szerintem az egészben az a baj, hogy egyre szarabb az egész világ, és egyre inkább nem a szeretet, a megbecsülés és a szerelem vezeti az embereket, hanem az, hogy minél többet mutassanak magukból, és minél többet tudjon adni a párjuk is. A pénz lett az úr, szerintem bátran kimondhatjuk.

DE mondom még egyszer, TISZTELET A KIVÉTELNEK. Mert tényleg vannak olyan emberek akiknek nem a sok értéktárgy, és a sok pénz a fontos, hanem tényleg inkább az érzések. Ha szerencsés vagy, tudsz is találni egy ilyen lányt, akit nem fog érdekelni az, hogy nem az a nagy pénzes csávó vagy.:)

15F

2014. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom,hogy léteznek olyan csajok akik tényleg nem a pénztárcára buknak,de híhetetlen hogy a kapcsolataim közül mind ilyen volt,pedig volt köztük tényleg értelmes is és sík hülye is.
2014. máj. 10. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Én kicsit többre gondoltam, mint amit végül a kifejtésben leírtál, de igen. Ennyire.


Én átlagosan öltözködöm, de konkrétan a legutóbbi kapcsolatomnak azért lett vége, mert egyszerűen nem bírtam már finanszírozni azt, hogy a kisasszony otthon meressze a ...-jét és egymagam etessem mindkettőnket ráadásul fizessem még a lakbér ránk eső részét is.


Amint kiszagolta, hogy már nem megy olyan jól a dolog, dobbantott is egy másik kanhoz, akivel most eltartja magát. Tudom nem minden lány ilyen és blablabla, de én fsazán kifogtam.

2014. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az szép... Lényegében akkor jó volt a meglátásom,sajnos ez tényleg igaz... Tisztelet a kivételnek!!!
2014. máj. 10. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Ma a legtöbb lánynak azok a kis értelmetlen életüek kellenek akiknek a gazdag apuci bmw,mercedest vagy audit rak a segge alá,és (szerintük)menő drága ruhákban járkál.

az nem számít,hogy a fickó egy beképzelt f@.z arc és annyi esze van mint egy hintalónak.Ilyenek a mai nők.PERSZE Tisztelet a kivételnek.

2014. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, a megjelenés és az önbizalom dönt. Mivel utóbbi nem változott és az arcod se, az egzisztenciádat nem tartják sokra és ezért nem megy.
2014. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobban érdekelted a lányokat, mikor adtál magadra, mint amikor nem adsz magadra? Milyen meglepő... :D
2014. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!