Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, pasik nektek teszik a...

Fiúk, pasik nektek teszik a mostani női divat?

Figyelt kérdés

Nők véleményét is várom.

Mit gondoltok, szép a lyukacsos csizma, a felkapott Nike cipő, a gumicsizma? Mert én nem értem, hogy terjedhetett el.

Ruházatban meg amiket mostanában látok a neonos cuccok.

És a másik meg az ilyen tunikák: [link]


[link]


[link]


Ezekben mi a szép? Az alja kialakítása nekem nem tetszik, meg hogy annyira nagyon hosszúak, ráadásul eltűnik benne a test, a formák. A szoknya miért nem divat? Az sokkal szebb tud lenni, én fel nem vennék ilyen ruhákat, hiába divat, ha nem tetszik. Ráadásul nem is foglalkoznak vele, hogy jól áll e annak aki felveszi, főleg mikor egy alacsony vagy duci nő viseli.. Persze nekem vékonyakon se testszik. Inkább maradok a magam szoknyás stílusában.


És a karóra divat [link]

aminek ilyen a szíj kialakítása, az mitől szép? Szerintem nőietlen és csúnya tömegtermék.


Pasik, nektek tetszenek ezek a dolgok? Mert én nőként nem értem, vagy én vagyok ennyire maradi, vagy tényleg borzalom az utóbbi 2-3 év divatja, a nők öltözködése?


23N



2014. máj. 10. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A legelső kép a nő miatt elviselhető. A karórán kívül a többi ruha szar. Nem tetszik.
2014. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Pasi szemmel mondom, hogy minket nem az érdekel, hogy mi rajtatok van, hanem az, ami alatta van.
2014. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mi van rajtatok*
2014. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Valójában tökmindegy, hogy egy lányon milyen ruha van, ha szép a ruha nélkül, szép, ha nem szép, akkor akármilyen ruhával, ékszerrel sem lesz szép.
2014. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem ezek nem jönnek be, mert túl lányosak cicababás hatású.

A sportosan elegáns öltözéket csípem, itt felénk így öltöznek általában

Az airmax-es csajokat imádom.


[link]

21F

2014. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem az első ruha, amit linkeltél nagyon tetszik, a többi nem. Szoknyát nem hordok, mert nem szeretem... Van, boltban megtetszett, megvettem, de azóta se vettem fel, mert félek, hogy felfújja a szél stb. Maradok a magam sportos-nőies stílusánál. A másik meg: egy év múlva már ciki lesz ilyet hordani... Az ember saját stílusa pedig sose megy ki a "divatból". Meg tudod ki költ ennyi pénzt ruhára... :D Van jobb dolog is, amire ellehet költeni a pénzt.

22N

2014. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igen, jobb dolgokra is lehet költeni a pénzt
2014. máj. 10. 19:29
 8/20 anonim válasza:
Szerintem a karóra az elviselhető de a két póló borzalmas .
2014. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek akkor állnak jól valakin, ha maga a csaj ''jó nő''. Egy 200 kilós nő ha felvenné.... Bele se merek gondolni.Viszont az Airmaxes divat nagyon bejön, én is követem, és még kényelmes is a cipő:) Nem a ruha teszi az embert:J
2014. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
az a hosszú pólószerű valami az borzalmas,
2014. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!