Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nálatok kizáró tényező, hogy...

Nálatok kizáró tényező, hogy egy fiatal férfinak már fogpótlása, hídja van?

Figyelt kérdés

Huszonévesen még egyetlen kapcsolatom sem volt, szóval más bajok is vannak velem, de ha csak a fenti lenne, mennyire zavarna titeket, lányok?

Kort is írjatok.



2014. máj. 10. 21:06
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem zavarna, ha csak nem kivehető műprotkó.:) Amúgy nekem meg zománchibás a fogam ráadásul legelöl.Még senki nem mondta hogy zavarná.

Szóval ha csak nem fogorvossal szeretnél randizni... :) 18.L

2014. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lányról is tudok, akinek ilyenje van, 20 év alatt. Szerintem nem kizáró ok.
2014. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én páromnak kb 4 saját foga van és nem zavar

egyessel egyetértek, hogy a kivehető protkó zavarna, de úgyse tudnék vele mit kezdeni, neki szerencsére nem kivehető

2014. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De, a nők elsőre a fogorvosi papírjaidat kérik el...
2014. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem feltűnő...miért lenne kizáró ok? :D
2014. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem kivehető, fixen beragasztott. :D Alul két metszőfogam hiányzik egymás mellett, ezt pótolja egy híd. Azóta is szidom az SZTK-s fogorvost akinek engedtem kihúzni, főleg, hogy megkaparintott egy harmadik fogat felülről is. Szerencsére az hátul van, nem látszik. Ennek pótlására még gyűjtök, pedig a pótlás negyedéből megmenthető lett volna. Korlátozott ismeretei vannak fogmentés témakörben vagy a híd számára jobban jövedelmez mint megmenti egy töméssel már nem kezelhető fogat, nem tudom, de megszívta (én jobban), mert nem nála csináltattam a fogpótlást. Nem is megyek hozzá többet, csak ha nagyon muszáj. Inkább fizetek, de normálisan lássanak el és tényleg csak végszükség esetén húzzanak.

Nem feltűnő, sosem mondták még, hogy nem pótlás az ott elől? :D Fogpótlás fiatal korban azért nem természetes, igénytelennek hat, hogy valaki csak ennyire ügyel az eredeti fogaira.

Ilyen lenne pótlás nélkül:

[link]

2014. máj. 10. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:

olyan lenne, de nem olyan

pont hogy az az igényes, ha megcsináltatod

hidd el h nem gáz

2014. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hu hany olyan huszoneves de meg 20 eves se van akinek mar hianyzik foga mert ki kelet huzatni a potlas meg nagyon draga, nekem is hianyoznak fogaim nem egy pedig meg csak 29 eves vagyok es volt mar tobb kapcsolatom, ugy hogy ezen nem mulik nagyon nyugi...
2014. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Attól félek még, hogy ugye végleges de mégsem. A hidak élettartama 10-15 év körül van, ha tönkremegy és nem lesz 200.000 Ft-om újra megcsináltatni, akkor "szépen" fogok kinézni.
2014. máj. 10. 21:45
 10/11 A kérdező kommentje:
...na meg a szabadon lévő lecsiszolt fogak elég érzékenyek tudnak lenni. Szóval én jártam rosszabbul, de már nem lehet visszacsinálni.
2014. máj. 10. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!