Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes vele...

Szerintetek érdemes vele komolyabban foglalkozni? Mi a véleményetek? 18/f,17/l

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit pár hónapja ismertem meg komolyabban,a szalagavatómon kavartunk, de ugye egy iskolába járunk és tudtam hogy kicsoda. Azt mondta, és mondja is, hogy ő akkor nagyon jól érezte magát velem, azóta is chatelünk, suliban is beszélgettem vele. Azt mondta, hogy szimpatikus vagyok, aranyos. Na hát gondoltam hogy elhívom találkozni, elhívtam, megkérdeztem tőle, hogy jövő héten nincs-e kedve találkozni, mondta, hogy nem tudja még, majd meglátja. Eljött az a nap, és hát úgy tett mintha elfelejtette volna, ezt egy kicsit ilyen kudarcként fogtam fel, de mondom sebaj, majd máskor. Aztán hagytam pihentetni a dolgot, múltkor kérdeztem tőle, hogy ráér-e, írtam neki, hogy szeretnék vele találkozni, meg hát szeretném jobban megismerni. erre írta, hogy nem tudja még,ő zavarban volna, meg az anyja lehet, hogy kitalál neki valamit, meg az xy nem engedi, meg ilyenek, de hogy ez bonyolult. Hát mondom rendben van, de nyugodtan megmondhatod konkrétan, hogy mivan, nem kell itt magyarázkodni, nem sértődök meg. Azt mondta hogy nem az, hogy nem akar találkozni, arról szó sincs. Végül megkérdeztem ismét tőle, hogy na nem számonkérés végett, de miért nem szeretne velem találkozni, mert én ezt ugyanúgy elutasításnak veszem, mintha konkrétan azt mondaná, hogy nem akar találkozni. Erre azt mondta, hogy ő rohadt lusta... Rendben van mondom. Ez csak szerintem furcsa egy kicsit? Mármint, ha valakinek szimpatikus vagyok, esetleg bejövök neki, tényleg jól érzi magát velem, akkor miért nem ér meg egy próbát?

2014. máj. 11. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kellene , nem kell ennyire próbálkozni. Tudod arra nincs időd akire nem akarsz időt szánni.
2014. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne hívd többet sehová! Mert vagy igazából csak kéreti magát, vagy tényleg csak szeret bunkóskodni. Ha az első az, akkor aztán már ő fog keresni. Ha a második, akkor nem lessztek jóban.

Vagy még lehet, hogy azért nem ment el, mert félt hogyha jobban megismered, már nem fog tetszeni neked.

2014. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként hozzátenném, hogy a csaj annyira nem az az elfoglalt típus, mmint sok szabadideje van eléggé. Jó, elfoglaltságot szinte mindig talál magának, de nem értem hogy miért nem tudna rámszánni 2 órát, hogy jobban megismerjen. Szerintetek nem attól fél, hogy tényleg zavarban lenne?
2014. máj. 11. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy szerintem csak nem akar megbántani, ezért talál ki mindenfélét, tehát nincs sok esélyed nála. :/ Sajnálom. 16/L
2014. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De valamiért mégis úgy gondolom, hogy érdeklem. Mivel eléggé úgy viselkedik ezt a dolgot leszámítva. Rengeteg személyes dolgot elmond, amit másnak valszeg nem, mondta hogy bízik bennem, meg ilyenek. Akkor csak nem lehetek olyan közömbös számára... vagy tényleg nagy kamu az egész
2014. máj. 11. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne érdeklődj iránta olyan látványosan! Akkor, ha igazad van, egy idő után ő fog kereseni.
2014. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm az eddigi hasznos válaszokat :)
2014. máj. 11. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!