Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki megtudná mondani hogy...

Nanditkg kérdése:

Valaki megtudná mondani hogy most mit akar a csaj?

Figyelt kérdés
Egyik nap az órán felmondtam egy saját verset ennek a csajnak. Amikor felmondtam a csaj futva jött ki hozzám és megölelt. Aztán amikor a helyünkre mentünk akkor a csaj elmondta hogy tetszem neki, és hogy járna velem, DE CSAK JÖVŐRE! Még a mai napig nem tom hogy miért. Tegnap előtt a csajtól megkérdeztem hogy igaz volt amit mondott, erre azt mondta hogy igen, és megkért hogy ne legyek körülötte sokat, mert eltaszítom magamtól. Attól félek hogy csak azért mondta ezeket mert nem akarja azt mondani nekem hogy nem akar velem járni és nem akar meg sérteni. én ezt a lányt nagyon szeretem, mindent megadnék hogy az enyém legyen.
2014. máj. 11. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nem fogsz megsértődni és miért csak jövőre kellesz neki?
2014. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várd ki hogy fog alakulni, ne legyél követelődző, lehet van egy régi kapcsolata azt akarja lezárni, de nem akarja a régi barátját megbántani, ne érezze ugy, hogy más miatt vált, inkább leépiti, valameddig egyedül lesz és utána járna veled..
2014. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járni akar veled, de csak jövőre és kell neki a személyes tér. Szerintem ez egyértelmű, tekintve, hogy te is pontosan ezt írtad. Ha pedig mindent megadnál, akkor várj. Ennyi.
2014. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!