Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha tetszik egy...

Mit csináljak ha tetszik egy srác, de naponta nem akarom zavarni őt. De nem szeretném most még a tudomására hozni, hogy tetszik. Milyen témát lehet felhozni, ha hosszan szeretnék vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
AKÁRMIT az ég világon, de tényleg! Csak ne legyen erőltetett. :)
2014. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Nem értem ezeket a taktikázásokat... Bezzeg mi fiúk mindig kezdeményezzünk!


Óvoda!

2014. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az autókat szerintem el is felejtheted, ahogy a korábbi kapcsoatairól se nagyon kérdezgesd.

Utóbbit azért nem ajánlom, mert eléggé egysíkú irányba tereli a párbeszédet.


Igazából azzal járnál a legjobban, ha valami közös programot csinálnál vele, az kiváló beszéllgetés alapot jelent a késöbbiekre, És közben is lehet hosszasan beszélgetni.


Én pl ha csajjal szeretnék beszélgetni egyedül, elhívom, hogy segítsen ajándékot vásárolni. Amit utána kajával zárunk. 2-3 óra simån elemegy vele, lehet sokmindenről beszélgetni, megismered az ízlését és kötetlen. Nőknek is tudom ajánlani. Ha a férfinak tetszik a csaj úgyis elmegy. Én utálok vásrolni járni mégis, ha tetszik a lány szivesen elmegyek, egyébként annyira nem.

2014. máj. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, mond, hogy fehérneműt akarsz venni és kell egy szakértő. :D
2014. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából én úgy csinálom, hogy soha nem kötöm ki mit szeretnék venni és egy nő jobban tud választani stb. stb.

Ez egyébként teljesen igaz is.

Én az üzleteket se ismeerem nagyon, a nők meg általában tudják mit és hol kell megvenni. Ezt nagyon szeretem egyébként.

2014. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!