Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek imponál/tetszik,...

Fiúk! Nektek imponál/tetszik, ha egy lány akár naponta érdeklődik felőletek, pl. felhív vagy ír Facebook-on?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok, légyszi.:)

16/l



2014. jan. 3. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen 19/F
2014. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

azért ne minden nap mert a fiúnak is adjon eséjt a kezdeményezésre még ha csak egy beszélgetésről is van szó :)

16f

2014. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És ha magatoktól ritkán írtok, az azért van mert nem érdekel a lány, vagy mert általában mással vagytok elfoglalva?:)
2014. jan. 3. 09:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

ez egyéntől függ.. nekem ha tetszik egy lány minden 2. nap legalább ráírok. :)

de lehet h az adott fiú ennyire félős..

2014. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát, nem hiszem hogy olyan félős:))

Amúgy nagyon jó arc, külsőre is nagyon jól néz ki, és a jelleme is tetszik, mindig meg tud nevettetni.:) Csak sajnos ritkán kezdeményezi ő a beszélgetést és néha az üzeneteimre nagyon későn válaszol...

2014. jan. 3. 09:49
 6/17 anonim ***** válasza:
arra gondoltál h lehet h szépnek tart,de csak a második vagy mert neki más tetszik?
2014. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, azok alapján amit ír....néha ad jeleket, hogy szép vagyok, lenne nála esélyem, meg érdekli mi van velem, de néha meg úgy érzem, max havernak tekint..
2014. jan. 3. 10:14
 8/17 anonim ***** válasza:
az szhar ügy na végre egy nem csunya csaj is szív az életben .. több ilyen kéne és nem lenne annyi genyó csaj :D meg beképzelt..
2014. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Emberek ***** válasza:
Nekem tetszik, de számomra a minden nap az egy kicsit sok. Ezen kívül, így nem sok esélye van a fiúnak kezdeményezni a beszélgetést.
2014. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok több levegőt hagyni neki:)))
2014. jan. 3. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!