Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőtársaim ágyba bújnátok egy...

Nőtársaim ágyba bújnátok egy férfival, akit nagyon vonzónak találtok, de alig ismeritek? Megelégednétek a kalanddal vagy többet akarnátok tőle?

Figyelt kérdés

Nap, mint nap látjuk egymást a villamoson. Nem nagy szám, bár én sem vagyok egy Mona Lisa. Átlagos ő is, én is. Mégis van benne valami, ami rettentően vonz. :) Szemeztünk, szemeztünk, nemrég pedig leszólított. Beszélgettünk, még szimpatikusabb lett számomra. Értelmes, intelligens, sármos. Randiztunk tegnap. Majdnem felvittem hozzám. Ha nem anyukám vigyáz a kisfiamra, meg is tettem volna. ;)

Egyedül nevelem a babámat, másfél éves. Nincs párom, elhagyott még a szülés előtt.

A férfi nem titkolta, ő házas, három gyereke van. A házassága olyan, amilyen, de válni nem akar.

Nekem nagyon hiányzik egy ilyen kellemes férfi társasága. Néha nagyon egyedül érzem magam. Jól esne ha átölelne csókolna és egyéb vágyaim is lennének. Két éve nem kaptam hasonló érzéseket.

Ti mit tennétek?



2014. máj. 12. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint én ebbe nem mennék bele.

"A házassága olyan, amilyen, de válni nem akar." -> mese habbal. Nekem erősen gyanús, hogy csak kalandot keres, meg valakit aki húzogathat. De ha neked ez elég, hogy összefussatok alkalomadtán 1-1 pásztorórára, hát egészségedre. De nagy l'amoure-ra, meg szerelmes sétákra a naplementében ne számíts.

2014. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fish1 ***** válasza:
A szerető szerepe mindig olyan, hogy akkor akaszt le a szögről, amikor neki kedve van hozzá, és akkor mellőz, amikor kedve van hozzá. Magyarul egy totál alárendelt szereped lenne az egészben. Én biztos nem mennék bele semmilyen szempontból se.
2014. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem élnék jelenleg párkapcsolatban, akkor ágyba bújnék egy férfival, akit annyira nem ismerek, de szexuálisan vonzódnak találok (nálam soha nem kellettek érzelmek ahhoz, hogy valakivel ágyba bújjak-a mostani párkapcsolatom, ami már nagyon régóta tart, szóval az előtt volt szexkapcsolatom is), de ha házas az illető és gyerekei vannak az egyértelműen kizáró ok lenne! Nekem sem esne jól baromira, ha a férjem, akivel közösen neveljük a gyerekünket, félrelépne valakivel. És ezt másnak sem kívánom. Függetlenül attól, hogy miért olyan a nemi életük, amilyen. Ha annyira nem jó és nem lehet rajta változtatni, akkor el kell válni. Persze, könnyen félred..ni, csak éppen baromira tisztességtelen. És a te részedről is az lenne így, mert tudod, hogy házas. És a férfi azt mond neked, amit akar, de az igazságot meg csak ők tudják a feleségével.
2014. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem hiteget. Egyértelműen csak szexet akar.

Amint mondtam, én évek óta nem voltam férfival, ő pedig nagyon, de nagyon megfogott. Amióta egyedül vagyok nemigazán éreztem hasonlót. Próbálkozott már jó néhány fiú, pasi, srác, ipse, de egysem olyan, aki vonzó lett volna számomra. Mindegyik elég tolakodóan néha bunkón.

A gond, hogy magam sem tudom mit akarok. Jelenleg csak az foglalkoztat, nagyon vonzódom hozzá.

Az jutott eszembe most, meglehet nem attól félek, hogy csalódom benne, hanem épp az ellenkezője. Mi van, ha jó az ágyban is, mi van ha nem lép le szex után, ha a továbbiakban is ilyen kedves, vonzó marad számomra?

A kaland nagyon vonzó ötletnek tűnik. Ha csak egy estére, de szeretném őt megkapni.

2014. máj. 12. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Több okból is kifolyólag.

1. Felesége van és gyerekei.

2. Nem hagyom, hogy a vágyaim irányítsanak, soha nem mennék bele szexkapcsolatba meg abba se, hogy valakinek a szeretõje legyek.

2014. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Női tartás=0, egy hulladék vagy kérdező... csáó :D
2014. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen elfogadható, hogy két év után gyengédségre, egy férfi közelségére vágyakozol. Ezek normális, emberi érzések. Ettől még nem vagy "hulladék"(kedves előző kommentelő).

Az, hogy belemész-e egy ilyen jellegű viszonyba viszont elég kétséges... Gondolom itt az érzelmi dolgoktól félsz leginkább, meg persze itt a gyereked felé is vannak kötelességeid. Talán, ha tudatosan rögzítenéd magadban, hogy ez csak a szexről szól, akkor működne. Persze a szerelem még így sem kivédhető...

Egyébként a férfi részéről meg mindenki olyan házasságban él, amilyet akar. És ezt ő korrektül meg is mondta neked. Ott csak a gyerekeket sajnálom, hogy hazugságok között nőnek fel.

2014. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!