Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járnál azzal a lánnyal,...

Járnál azzal a lánnyal, akinek a kb.12-13 éves húgával durván összevesztél?

Figyelt kérdés

Lehet nem kellett volna egy gyerek beszólásait felvennem, de nagyon durvákat mondott, én pedig visszamondtam neki. És igen, természetesen ő kezdeményezte a dolgot, gondolta jó móka lesz beszólogatni az idősebbnek(gondolom a haverjai előtt akart nagymenőnek tűnni)...

Mind1, ez lényegtelen, mert a dolog már megtörtént.


A nővére járni akar velem, de nem tudom igent mondjak-e neki emiatt. Erről a dologról biztosan nem tud ő sem, és a családtagjai sem. Lehet ebből valami bonyodalom? Szóval olyasmire gondolok, hogy a tesója befeketít engem a családja előtt vagy ilyesmi. Persze elmondanám nekik, hogy pontosan hogy is történt a dolog, de nem tudom mennyire hinne a családja egy idegennek. Egyébként a nővére(aki megkért hogy járjak vele) teljesen normális, egyáltalán nem hasonlít a húgára. Mit tegyek?

21/F


2014. máj. 13. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hehe.. jól letöröltek mindenkit :) De viccen kívül tényleg olyan valakit kell kerítened aki lefoglalja. Ha ismersz valakit akinek a megszállottja és jóban vagy vele, akkor meg kell beszélni hogy olyan irányba terelje a lányt hogy ne akarjon az ártani neked. A szerelem vak :) (Mondjuk ez akkor működik ha a srácnak is fontos a lány)
2014. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna lemenned a szintjére, de most már mindegy. Ettől függetlenül én a helyedben megpróbálnám a kapcsolatot.
2014. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, de nem ez volt az első eset tőle. És már tényleg mindegy, egyébként sem erről szól a kérdés, csak ezért írtam le hogy kicsit érthetőbb legyen.

Akkor belevágok.:)

2014. máj. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!