Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 50 év feletti férfit ha...

Egy 50 év feletti férfit ha érdekel egy fiatal nő 25éves, akkor keresni fogja? Vagy megvárja még a nő kezdeményez?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a szeretője leszel. Kár bele élni magad. :S Keresni kereshet, de elég ritka az, hogy többet is akarjon tőled. Kereshetnél korodbeli férfit...
2014. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ő merne kezdeményezni vagy csak akkor ha biztos a dolgában? Szóval előbb nekem kellene igaz?
2014. máj. 14. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha én 25 éves nő lennék, csak akkor gondolnék egy 50 év feletti férfira ha nagyon vonzó lenne és mellette sok pénze van, különben szóba nem állnék vele. Különben nyugodtan kezdeményezhet a nő is, de valószinű a férfi is fog kezdeményezni ha érdekli a nő.. Egy 50 feletti férfi már biológiailag elég öregecske, nekem már elég gusztustalan..fogazata már nem valószinű, hogy a sajátja, a csontozata is itt fáj-ott fáj, lehet már kicsit beenged, itt-ott ereszt már.. ki az a marha 25 éves aki ezt bevállalja.
2014. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De mit szeretnél egy ennyivel idősebb embertől? Könyörgöm, érvelj nekem!
2014. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Le szeretnék vele feküdni mert nagyon vonzódom hozzá.

És nem a pénze miatt! Hanem azért mert bejön nekem! Küsleg is és a természete is.

2014. máj. 14. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Pergesd le a szemeid előtt amit most írok:


Képzeld el magad 5-10 év múlva. Papi a családjával te meg ott vagy vénlányként, gyerek nélkül egy macskával az öledben.

Még kb 4 éved van, hogy férjhez menj. Megéri elrontani az életedet papival?

2014. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy 51 éves férfit,aki állati dögös,feszes izmai vannak,nagyon sportos. Úgyhogy csak ne szóld le utolsó láttatlanba azt a pasit,akit nem is ismersz. Ja és nem érdekel az illető pénze. Gyereke meg bármikor lehet valakinek.A férfiak akár 80 éves korukban is képesek megtermékenyíteni egy nőt. 23/l
2014. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es az én férjem is egy 50 éves, dögös hapsi, aki 20 éve kondizik, nagyon jól néz ki, kivülről, meg amig társaságba van addig vonzó, deeeee mostmár ugynéz ki beépitet fogsort kell csináltatnia, fáj a dereka, kb. minden hajlata, gyenge a gyomra, látása is romlott soroljam, kb. viheti is egy 25 éves max. postafordultával vissza is küldi..ja és olyan kis kötöszködös is..ha rájön semmi nem tetszik neki. Mi fiatalon jöttünk össze, pár év korkülönbség van köztünk, de el nem tudnám képzelni hogy egy huszonéves egy öregedő 50 fölöttit el tudjon viselni. De sok sikert nekik hozzájuk.
2014. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Válasszátok csak a papikat, nekünk több fiatal friss zsenge férfi jut.

6-os.

2014. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!