Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindig lelki sérült lányokkal...

Mindig lelki sérült lányokkal hoz össze a sors. Én keresem őket, vagy ők engem?

Figyelt kérdés

Nem részletezném a lelki sérülést, de gondolom értitek mire gondolok. Változó hangulatú, sok múltbéli sérelem érte, stb, stb. Mindig kizárólag ilyenekkel alakul ki valami.

Bennem van a hiba, vagy ők látnak bennem valamit, vagy mi lehet az oka?


2014. máj. 14. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Vedd úgy, hogy kezet fogtam veled!


Több oka is van/lehet.

2014. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha neked ez hiba, menj el egy buliba, ahova csak nemlelkisérültigazolvánnyal rendelkezőket engednek be.

:)

2014. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
Te őket.
2014. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját...
2014. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bennem van egy ösztönszerű segítési vágy, amikor valakit magányosnak/szomorúnak látok (egyébként nem csak lányoknál, de náluk hatványozottabb).


Nem én vagyok a világ legvidámabb embere, így ha valaki nem érzi jól magát, eléggé lehangolt, akkor azt eléggé észreveszem, és eléggé zavar, hogy akarjak neki segíteni.


Ezért sokkal hajlandóbb vagyok beszélni velük, meghallgatni őket. Ha te jól meg tudsz hallgatni másokat, akkor lehet, hogy ezért.

Te ott vagy, amikor más nincs ott.

2014. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindegyik ilyen. a többi már foglalt
2014. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek vannak lelki sérülései.. szerintem.
2014. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki szórakozik más ember tragédiáján, az nem érdemli meg az adott lelkileg sérült embert és hogy még azzal nagyképűskődik, hogy az ilyeneket ismeri meg, az meg nonszensz.Azt hiszen borítékolhatja, hogy elvesztette az adott felet.
2014. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!