Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki szerint a jó fej lányok inkáb szépek, mint csúnyák?

Figyelt kérdés
Csak pechemre épp olyan szép lányokat fogok ki, akik eléggé utálatosak jellemre, de azért találkoztam már jó fejekkel is, csak azok mind foglaltak már. Ellenbe a csúnya lányok velem elég csúnyán elbántak, sokszor még kegyetlenebbek, mint egy szép, beképzelt lány.
2014. máj. 14. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A külső és a belső értékei nincsenek összefüggésben egy embernek.

Legalábbis ha egy egészséges lélek.

2014. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koaxk Ábel ***** válasza:
Fura, hogy mind csúnya mind szép emberekben van jófej és szemét. Én is még emésztem a dolgot, ez egy hatalmas felismerés...
2014. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, ettől most lehet s...ggre ülsz, de az, hogy valaki jófej, vagy sem, nem áll egyenes arányban azzal, hogy a te ízlésed szerint szép, vagy sem. :)
2014. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A csúnyább embereket az iskolai "közösség" durván megedzi. Főleg ha szegénységgel párosul, az maga a tehetetlenség és a földi pokol. Emlékezhettek általános-középsuliban mit kaptak a kövér lányok és a gyenge srácok. Mára meg csak felerősödött a klikkesedés.

Szerintem nagyon kevés olyan csúnya lány van aki elfogadja magát és tényleg bunkó természete van, inkább csak az ön nemelfogadás és a változástól való félelem teszi ilyenné az ilyen embereket.

2014. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!