Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok lenen kedve valakinek...

Csajok lenen kedve valakinek ismerkedni egy romantikus lelkű sráccal? 14/f.

Figyelt kérdés

Romantikus és érzéki típusú srác vagyok. Persze a mostani csajok többsége nyálasnak és tart, mer nem vagyok egy "izomagy" sem SWAG meg ilyesmik.


Szóval ez miatt még sosem volt normális kapcsolatom (tudom hogy ez gáz......). De már nagyon vágyom egy olyan lányra aki értékelné a belső tulajdonságaim és nem utasítana vissza mert nem vagyok egy Adonis. Én nem tartom magam kifejezetten csúnyának de a nekem tetsző lányoknak még sosem jöttem be. Néhánnyal barátok maradtunk de a többség lerázott valami megalázó szöveggel.


Szóval egyszerűen nem tudom hogy mi lehet akkora baj velem kapcsolatban hogy az eddigi 96 lányból akikkel próbáltam összejönni 93 visszautasított a másik háromból pedig mind a 3 rövid kapcsolat után megcsalt és elhagyott.


Szóval lányok ha valaki szeretne ismerkedni az nyugodtan írjon privátban. Küldök képet is ha akarjátok.



2014. máj. 15. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Lenne* elnézést a helyes írási hibáért.
2014. máj. 15. 15:02
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyálasnak tart* Elnézést a helyes írási hibákért csak a billentyűzetem kezd tönkre menni és majd csak hétvégén lesz időm ujjat venni :D
2014. máj. 15. 15:07
 3/6 anonim válasza:
14 évesen egyáltalán nem gáz, hogy nem volt komolyabb barátnőd, nem is értem miért akarod. Másrészt még sokat fog változni a tested, a kinézeted, emiatt nem kell aggódnod. Lehet, hogy azzal ijeszted el őket, hogy túlságosan akarod.
2014. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És te nem vagy tömegember... Ugyanúgy a többieket nézed, és mivel mindenkinek van csaja, neked is legyen, mert gáz ha nincs. Kit érdekel mit gondolnak a többiek? És ha ez gáznak számít? Remélem ezt nem gondoltad komolyan, csak én túlzok.

Fiúkból nem csak páwa meg érzékeny, romantikus van.

2014. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
:) beszélgethetünk 14/L
2014. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
írj:) ll/L
2014. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!