Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedni szeretnék! 14 éves...

David Van Hellsing kérdése:

Ismerkedni szeretnék! 14 éves fiú vagyok Beremenden lakom. Velem egykorú, vagy 1-2 idősebb lányokkal szeretnék ismerkedni. Előre szólok én nem az a bulizós típus vagyok, hanem az a romantikus típus. Szóval vannak ismerkedni vágyók?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 07:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen vagy, akkor előszőr is nem igy ismerkedsz, másodsorban 14 évesen még a foci érdekelne inkább mint a csajok hajkurászása a Gyíkon:D
2013. aug. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Figyelj, kedves első válaszoló. Fogalmad sincs milyen ember vagyok,szóval ne oktass ki! Normális ismerkedni vágyó lányok válaszát várom. Ja és ha képet akartok látni akkor a Facebookon megtaláltok David Keresztes néven,a profilképemen egy kardot tartok a kezemben és katonai sapka van rajtam erről felismertek.
2013. aug. 21. 07:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekötök én is, de 1-esnek igaza van. Ez túl sok info.
2013. aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Áhh mindegy,sosem lesz barátnőm és ennyi.
2013. aug. 21. 07:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát így nem is...reggel van még, nyugi van
2013. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges,csak pár napja megismertem egy lányt akinél valószínüleg lett volna esélyem,csak túl távol lakunk egymástól szóval felejtős a dolog. Én nem egy olyan néhány hónapos kapcsolatot akarok hanem valami komolyat ami csak a szereteten és a megértésen alapul,de ilyen külsővel elfelejthetek akármilyen kapcsolatot.
2013. aug. 21. 07:55
 7/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, 14 évesen még ne nagyon akarj hosszútávú kapcsolatot, mert a 14 évesek nagy része éretlen erre (tisztelet a kivételnek). Én 16 vagyok, még se érzem magam, hogy az lennék. A külsődön meg úgy javíthatsz, hogy elmész konditerembe! Ha fogynod kell, futni. Öltözködés, hajviselet, privátban segítek, ha kell.
2013. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy érettnek nem érzem magam.*
2013. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak hogy normálisan mondta el amit akart nem úgy mint a többiek,de még jöhetnek válaszok ismerkedni vágyóktól,vagy olyanoktól akik csak tanácsot szeretnének adni.
2013. aug. 21. 08:07
 10/15 anonim ***** válasza:
:) hát... a facebook profil amit megadtál... egy 11 éves gyermeket takarhat... biztos, hogy te vagy az?? vagy ez megint egy kamu kérdés?
2013. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!