Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A baráti körömbe megismertem...

Minden ami hasznos kérdése:

A baráti körömbe megismertem egy lányt és utána ráírtam facebookon. Belement hogy jobban megismerjük egymást és mondta hogy kérdezzek mit is szeretnék róla megtudni. Én kérdeztem de semmire nem ír vissza mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
hagyd
2014. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miket kérdeztél?
2014. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az kellett volna kérdezni, hogy azt szeretnéd tudni róla, mikor lesz egy-két órája, amikor szívesen elmenne veled sütizni/kávézni/akárhová, mert személyesen jobban szeretsz beszélgetni az emberekkel.
2014. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem milyen zenéket szeret és melyik suliba jár.
2014. máj. 15. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg csak nem akart megbántani, de amúgy nem érdekled sajna. Ez hányszor fordult elő? Mert ha csak egyszer az is lehet, hogy épp fontos dolga akadt.
2014. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak egyszer, de félek ha újból ráírok akkor ismét levegőnek fog nézni. (és ez kezd kínos lenni)
2014. máj. 15. 17:38
 7/9 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem kétszer még érdemes próbálkozni - talán még randira is hívni, mint ahogy az előző válaszoló mondta - de ha akkor sem, akkor tényleg hagyd, mert nem érdemel meg téged :)
2014. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából egyszer ráírtam ő nem írt vissza én megint írtam ő megint nem. :(
2014. máj. 16. 16:30
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Akkor felejtős, keress olyan lányt aki érdeklődik :)
2014. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!