Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan közelednétek hozzá?...

Ti hogyan közelednétek hozzá? Nem egy átlagos szitu.

Figyelt kérdés

Ismertebb emberről van szó.Már találkoztunk egyszer, úgytűnt tetszem neki, de ez édes kevés. Nekem nagyon tetszik, nagyon szimpatikus embernek tartom, nem csak mint potenciális jelölt ismerkednék vele, egyszerűen nagyon vonzó, szimpatikus ember. Fogalmam sincs hogyan kellene hozzá közeledni, facebookon nemtudom mit kellene írni, hogy ne tűnjek tapadós kis nyálazdó rajongónak. Egyébként közvetlen vagyok, el tudnék vele is beszélgetni mindenféle dologról anélkül, meg olyan típus sem vagyok, aki ráveti magát egy adott emberre. Nem is azért szeretnék vele ismerkedni, mert híres. Nyilván ez is vonz benne, de itt nem ez a lényeg. Nekem az ismerkedés azon fázisa megy nehezen, amikor szinte ismeretlenül kell kezdeményezni az illető felé, félek, hogy hülyeséget mondok/elszúrom, mert ugye az első benyomás nagyon fontos, főleg ilyen embernél, akinek ha elsőre nem vagyok szimpatikus, nem fogja meg bennem valami, akkor leshetem is az egészet. Egyébként zenész, és bár ismert, azért nem annyira, hogy naponta többszáz ember rohamozza meg például a facebookon. Tehát reális a dolog, már amennyire egy ilyen dolog lehet reális. Ötleteket várnék, akár élőben, akár facebookon keresztül hogyan közeledjek. Szakmabeli, vagy ilyen téren tapasztalt ember ötletének/véleményének nagyon örülnék, de olyan is írhat, aki soha nem volt még hasonló helyzetben, nagyon szivesen olvasom akárki ötletét/véleményét!

Előre is köszönöm szépen!:)


2014. máj. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ki ez az ismertebb ember?
2014. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyomulj. Ne foglalkozz vele,mi a visszajelzés.Csak nyomulj.

Miért érdekel pont ő? 23/l

2014. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretném elmondani.

A nyomulással nemhinném, hogy sokra mennék. Max egy idegesítő kis buta libának tartana szerintem.:/ Egyébént tetszik a beszéde, az életszemlélete, a stílusa stb.:)

2014. máj. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!