Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen indokkal tudnék ráírni...

Milyen indokkal tudnék ráírni egy lányra fb-on, akit látásból ismerek?

Figyelt kérdés

Sajnos más módon nem tudom elérni, ezért kellene valami ötlet :)

F



2014. máj. 15. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
"Szia, néha szoktalak látni itt-ott, és szimpatikusnak talállak. Nincs kedved beszélgetni?"
2014. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Szia. tegnap láttalak a városban"XD
2014. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak a "szimpatikus vagy, beszélgessünk" dolgot ne!

Keress valami kamu indokot. Mondjuk, hogy nem őt láttad-e valahol, vagy ilyesmi. Vagy reflektálj valamelyik facebook bejegyzésére. Bármit, csak ne ronts ajtóstul a házba, mert annak csak azok örülnek, akiknek eleve bejöttél.

2014. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2014. máj. 15. 20:29
 5/10 Feldmütze válasza:

Hát, elmesélek kettő esetet.

A barátnőmmel 3 éve vagyok együtt, úgy ismerkedtünk meg hogy bejelöltem fészen, és neki álltunk beszélgetni, mondtam neki hogy tetszik és alakult minden.


VISZONT! egy balhésabb időszakunkba megtetszett egy másik lány, aranyos, szerény kinézetű. Megtudtam a nevét, bejelöltem fészen, nem jelölt vissza, írtam neki hogy "Szia, nem gond hogy bejelöltelek" Aztán jóformán elküldött a fenébe :)

Szóval két esélyes.

2014. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
#1 és #2 sose!!! én már a fejemet fogom, ha valaki így ír rám, hogy szia ismerkednék... légy kreatív, humoros, ne feszülj rá a dologra. ha normális a csaj és látja, hogy nem vagy egy hülyegyerek nem fog elküldeni.
2014. máj. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. máj. 16. 10:20
 8/10 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok és azt mondom, hogy akármi baromság jobb mint a "szia, hogy vagy mit csinálsz" meg a "járjunk" duma.
2014. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy keress te magad indokot, kapcsolódási pontot. Jobb érzés lesz neked is, hogy tettél valamit érte :)
2014. máj. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

merd leszólítani, ahol látni szoktad....


kiakasztó, hogymár csak a kib. faxbookon mertek ismerkedni

2014. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!