Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon milyen indokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon milyen indokkal írjak rá egy lányra, ha csak látásból ismerem és még nem is beszéltem vele, de tetszik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én is hasonló dologban szenvedek.Mondjuk nekünk van közös hobbink.

Az lenne a legmegfelelőbb.valami közös dolgot keress

2012. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Találj valami indokot pl írj rá, hogy hogy vagy vagy keress valami közös pontot vagy tudakozódj valami iránt, hogy esetleg nem-e tudja stb, valamit találj ki :)
2012. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olyannal akivel még életedben nem beszéltél ? Nehéz lesz.
2012. aug. 28. 23:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Honnan ismered? Van valami közös témátok? Közös ismerős, akinél puhatolózhatsz?

Szerintem ne írj rá olyannal, hogy "szia, látom szereted az xy együttest, én is, mesélj még valamit" ....ez túl feltünő.

Inkább kérdezz tőle valamit, pl. hogy hánykor kezdődik a suli megnyitója vagy, hogy nem tudja-e, hogy meddig tart nyitva az xy bár. De legyél benne biztos, hogy kötődik az adott dologhoz, mert feltünő, ha pl egy olyan bár nyitvatartását kérdezed tőle, ahova ő nem nagyon jár, mert akkor mástól is simán megkérdezhetted volna.

2012. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
15 éves a csaj. Úgyhogy nem igazán jár sehova. Közös ismerős pedig annyi, hogy a nővére az én nővérem osztálytársa.
2012. aug. 28. 23:34
 6/13 anonim ***** válasza:
És ők jóban vannak? Mert, ha igen és együtt mennek valahová, akkor simán ráírhatsz a kiszemeltedre, hogy nem tudja-e véletlenül, hogy hova mentek, merthogy te tudod, hogy a te nővéred az övével van csak nem tudod, hogy hol...
2012. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek rosszban de nem nagy barátnők.
2012. aug. 28. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy suliba jártok?

Itt egy hülye indok de hasznos :D

Kérdezd meg hogy 3án lesz az évnyitó,utána kezdj el vele beszélgetni,kibeszélni a tanárokat,meg ilyesmi..

2012. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
30%

Például ez sokat segíthet:


Szia, nem ismerjük egymást személyesen, de nekem nagyon megtetszettél, szóval ha lenne kedved ismerkedni, akkor folytathatnék a beszélgetést.


Szerintem nem egy bonyolult szöveg, de sokat segíthet.

2012. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Simán írj rá, szerintem semmi gáz nincs benne.:D
2012. aug. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!