Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, miért van az, hogy...

Srácok, miért van az, hogy sipánkodtok folyton, hogy minden nő pénzéhes, közben pedig amikor egy-egy takarosabb, dolgosabb és tip-top lánnyal jártok, azt nem becsülitek meg és szándékosan átvágjátok, mert számotokra az úgy izgalmas?

Figyelt kérdés
Minden olyan megbecsülésre gondolok, amely ingyen van: szeretet, ölelés, puszilgatás, segítség nyújtás, apró figyelmességek, stb.

2014. máj. 16. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
nincs így.
2014. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem volt meg szerencsem olyan nohoz aki hajlando lett volna dolgozni is, ugyhogy nem beszelhetek kijelento modban, de nem vagnam at, az biztos.
2014. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs így. Ha egy ember értelmes, akkor jó emberismerőnek is kell lenne valahol, tehát nem idióta férfiakkal kell ismerkedni. Azért, mert te rosszul választasz, nem kell általánosítani. Nem mi vagyunk rosszak.
2014. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
általánosítasz. "szeretet, ölelés, puszilgatás, segítség nyújtás, apró figyelmességek" ezek sok férfinek magától értetődő dolgok. mondjuk az igaz, hogy ők vannak kevesebben.
2014. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

A probléma ott kezdődik mikor a kigyúrt, felzselézett hajú, vagy épp pont lenyalt, izompólós, gazdag fenegyerekbe keresitek az igazit. Elárulom ezek az emberek (mint ahogy az én egyik haverom is) mivel tisztában vannak azzal hogy a csajok 1 része imádja őket, csak 1 valamire mennek.


Ha tajparasztokka randizol mert neked ez az ideálod ne csodálkozz h szopsz. Mind2 értelemben.

2014. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
én inkább kegyetlenül átba szom a pénzéhes csajokat, és a normálisakkal rendes vagyok
2014. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A kérdésből nekem az jön le, hogy az igények nem találkoztak.


Én ráadásul nem szoktam siránkozni sem, pedig engem is csak hülye lányokkal hozott össze a sors eddig... Most meg már úgy vagyok vele, hogy leszek inkább szingli. Úgy talán hosszabb életű leszek és nem kell befeküdnöm az idegosztályra.


Te se siránkozz, hanem keress normális férfit.

2014. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Egy biztos: ha összejönnék takarosabb, dolgosabb tip-top lánnyal,eszem ágába sincs átvágni, nemtudom ezt honnét szedted.


Nem a sportkocsis kigyúrt tapló tinó tahóállatokkal kell ismerkedni, ennyi a titok. Az anyagias 3,14csákat meg én is átbszom teljesen szándékosan.

2014. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"mert számotokra az úgy izgalmas?"

há bizony!

2014. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos én is ezt tapasztalom. Dolgozok sokat, igyekszem mindenben, ápolt vagyok, a pasik még is csak átbasznak. Nekik ez izgalmas. Csak az olyan nőkre buknak, akik szivatják őket, különben nem érzik magukat férfinak.
2014. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!