Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van különbség, hogy ha egy...

Van különbség, hogy ha egy pasi szexuálisan vonzódik hozzám, vagy úgymond kezd belém zúgni? Mármint ha a viselkedését, ill. pl. a nézését, tekintetét vesszük figyelembe. Gondolom, van különbség, de mi?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A tisztelet.
2014. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Semmi. Dugni akar.
2014. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha beléd zúg,akkor szeretni,becsülni fog,és nem csak szextársnsk kellesz neki
2014. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon nagy különbség van. A csajoknál (ha ez megfelelő ide), nincs? Vagy hogy? Akihez szexuálisan vonzódunk, ahhoz sokkal merészebben, bátrabban nyúlunk. Akibe beleszerettünk, azt úgy kezeljük, mint egy hímes tojást. És ez alig túlzás.

Amúgy van olyan, hogy akibe szerelmesek vagyunk, ahhoz nem vonzódunk annyira szexuálisan, mint egy 'szexuálisanvonzó'-hoz. A szerelem és a szex nem ugyanaz, ezt mindenképpen kijelenthetem.

2014. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elég sok! szerintem egy átlag férfi tízes skálán ötös-hatos nővel is du*gna ha kanos, továbbá elég sok csinos lány van akihez nem nehéz szexuálisan vonzódni, de a testi vonzalom közel sem jelentei azt, hogy bele lehetne zúgni, mert tegyük fel, hogy csinos a lány, de sötét mint az éjszaka! szóval ég és föld! ahogy mondták már: tisztelet!
2014. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4-essel én azért nem értek egyet teljesen. Persze, hogy akibe szerelmesek vagyunk, azzal mindig gyengédebben bánunk. De ha szexre kerül a sor, akkor azért ugyanolyan határozottan leteperem a partnerem, annak ellenére is, hogy mondjuk szerelmes vagyok belé.
2014. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!