Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek ha a...

Szerintetek mit tegyek ha a legjobb fiú barátom tetszik?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja ismertem és nagyon hamar kialakult közöttünk ez az erős baráti viszony,és nagyon fontos nekem és fordítva! De sajnos többet érzek mint barátság,de már ő is mondta a másik legjobb barátnőjének hogy azért nem akar összejönni velem mert nem akarja elrontani a barátságunkat...:/ de már ellett rontva mivel többet érzek..Mit tegyek? :/

2014. máj. 16. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Elég hülye duma ez a "nem akarom elrontani a barátságunkat". Ha összejöttök attól még nem romlik el, inkább csak jobban mélyül. Ha meg netán vége lesz egy nap, akkor mi van? Egy barátság talán örökké tart? Hát nem.
2014. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Kezdj el barátkozni mással és kicsit tedd féltékennyé. Meglátod, egyből észbe kap :P
2014. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is többet érzek most mint eddig. Nem tett jót a gyomromnak a reggeli 5db tojás meg ebédre a babgulyás..:D:D
2014. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor nála vagytok a szobájában, kérd meg hogy hozzon neked inni, és addig vetkőzz le fehérneműre és szexin terülj el az ágyon. Amikor visszaérkezik, akkor mond azt, hogy nagyon meleged volt.
2014. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha nem vagy ennyire bátor, akkor csak véletlenül öntsd le magad, kérj tőle egy pólót, és miközben átveszed, kérdezd meg, hogy "Szerinted szép mellem van?"


4-es voltam

2014. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a párom a legjobb barátom .
2014. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Odaállsz elé és megmondod neki, mit érzel. Ha ő is így érez, akkor legyetek boldogok együtt, ha nem, akkor legalább megtudtad a dolgot és mehet tovább a barátság, bár ezután már nehezebb lesz.

Ilyen ökörségeket felejts is el azonnal, hogy "tedd féltékennyé", meg hasonlók, mert abból csak a baj van.

2014. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak a néhány embernek akik tényleg foglalkoztam a problémámmal és nem marhaságokat írtak..
2014. máj. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!