Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy fiúval....

Megismerkedtem egy fiúval. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút,akibe bele is szerettem. Nagyon jól érzem magam vele,és ő is keresi a társaságom. Már ölelt meg,és volt puszi is,de nem tudom,hogy ő viszont szeret vagy csak barátként közeledik. Szerintetek?
2014. máj. 16. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj, azt tedd.
2014. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon ritka az, amikor barátként közeledünk egy lányhoz.

20/F

2014. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bénaa srác, ha nem akar semmit ne ölelgessen és puszilkodjon. Ha akar valamit, akkor meg csókolt volna meg. Istenem :)
2014. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet hogy, szeret lehet hogy nem, ennyi infóból nehéz következtetni rá, de a puszi az manapság már átlagos véleményem szerint. Ha tetszel neki az idővel kiderül, de lehet a srác is tapasztalatlan és ő vár rá hogy te kezdeményezz, nem lehet tudni de mint mondtam idővel majd ki fog derülni, de ha nem vagy biztos benne akkor ne siesd el, ennyit tudok tanácsolni, meg azt hogy legyetek minél többet, mert lehet aztán időközben beléd szeret. Sok sikert! :)
2014. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Sokat segítettek.
2014. máj. 28. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!