Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, akit már tavaly...

Van egy fiú, akit már tavaly szeptember óta szeretek. Az a baj, hogy kb. nem is ismerem, de még is nem tudok mást szeretni, és teljesen beleszerettem első látásra. MI legyen?

Figyelt kérdés
Ő angol, és másik osztályba is jár, de együtt vagyunk törin és francián. Tavaly írtam neki egy levelet amin csak az állt, hogy szeretem. Utána facebookon, megkérdezte, hogy van-e mondanivalóm neki, és elmondtam. Utána letiltott. Egyszer felhívott, és megalázott a barátai előtt, mert azt mondta elhív randizni és kiderült a barátai ott hallgattak... Ma viszont amikor mentem a buszokhoz előtte mentem a barátnőimmel és ő mögöttem jött a barátaival és valaki rám ki kiáltott ( a nevemet mondta ) és hátrafordultam és az arcomba nevetett... Utána megfordultunk mentünk tovább és ugye általában egy ember először a káromkodásokat tanulja meg egy idegen nyelven ezért az egyikük ( nem a fiú ) azt kiáltotta hogy "b***meg" és utána a fiú is... Teljesen elkeseredtem, és amikor még utoljára hátranéztem már másik irányba mentek, de a fiú rám nevetett... Ma meg néztem az adatlapját, mármint próbáltam mert ugye letiltott, és kiderült, hogy visszavonta.... Nagyon nem értem hogy miért.. Mármint miért csinálta és én mit csináljak? Annyira szeretem, hogy bármit, de bármit megtennék érte!!!
2014. máj. 16. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Birkaszellem. Böööö....

Amúgy megbánta amit tett. De nem hinném, hogy szeretne. De ennyi info kevés.

2014. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj istenem komolyan mondom olyan naiv kérdések jönnek naponta hogy az hihetetlen. Hogy lehet így szeretni őt és szinten nem beszéltettek? És utána megalázott kiröhögött istenem._. Ha ilyen ... vagy akkor menny hozzá és élvezd ahogyan megalázz.Istenem ha ilyen emberekre hajtasz hajrá.Még a vak is látja hogy JÁTSZIK VELED!!!!!! De igen tudjuk ez nem igaz hát ha nem akkor hallgas a fejed után de akkor értemetlen volt a kérdésed ;)
2014. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem az nyilvánvaló, hogy nem szereted, mivel nem szeretheted úgy hogy nem is ismered. Tetszik neked külsőre, mivel stílus alapján 1 tahó fa$z. Jobb lenne ha inkább nem is foglalkoznál vele többet, mert állandóan csak megalázni fog.
2014. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az a pasi akin egy nő átlép.Mindig. 10 év mulva is, amikor ki vagy totál kupálva, és ő a "nagy" kan, lohol utánad.Akkor is. Ez a pasik szégyene:) De most komolyan:D
2014. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!