Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek igaz ez az "aranys...

Szerintetek igaz ez az "aranyszabály"?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik de itt találkoztam ezzel a kifejezéssel először, azt mondták hogy aki neten, főleg ilyen gyakorikerdesek.hu, ismeretlenek.hu, egyéb dolgokon ismerkedik annak a legtöbbje ocsmány, csúnya, kiégett, beteg, perverz. Nektek mi a véleményetek igaz? Tapasztalatok is érdekelnek, észrevételek stb.?

2014. máj. 17. 00:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Jó pár lány, akit ismerek, nagyon szép, és helyes fiút is láttam már itt. Miért lenne kiégett, csúnya, perverz aki látogat egy oldalt? Ebben semmi logika...
2014. máj. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ez igaz! én is ilyen vagyok. csak szép


30+F

2014. máj. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Van itt az oldalon 1 pedofil szűz 13 évesekre bukik.Máté 28 éves, informatikus,debreceni.
2014. máj. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 piriiiiii ***** válasza:
Nem igaz, de olykor mégis. A hülye, idióta, rusnya, perverz emberek pont ugyanannyira ott vannak mindenhol, mint a jófej, kedves, szép, értelmes emberek.
2014. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak ilyenek.
2014. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Nem. Persze, vannak ilyenek is, elég sok, tekintve, hogy az anonimitásba burkolózva megtehetik, de nem csak ők vannak. Csak ők az életben nem mindig merik felvállalni/kimutatni ezeket a dolgokat, azért szembetűnőbb a neten. Meg persze aki csúnya (vagy legtöbbször simán önbizalomhiányos), az nem mer odamenni élőben valakihez kezdeményezni, nekik is sokszor ez marad.

Akármennyire is ellenzik sokan, mára az internet annyira beleépült az emberek jó részének életébe, hogy mondhatni természetes lett itt (is) ismerkedni. Nem pont a gyakorira gondolok, de akár. Itt is ugyanúgy emberek vannak, a lehetőséget meg lehet adni.

Szimpla sztereotípia, szerintem. Én legalábbis így látom.

2014. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat mentek a zöld kezek nem az a gond hogy látogat egy oldalt, hanem hogy ilyen helyeken ismerkedik, asszem azt mondták (sajnos nem találtam meg melyik kérdés volt az) hogy: "interneten csak olyan emberek ismerkednek akik a való életbe nem tudnak teljesülni, kitaszitják stb."- valami ilyesmi volt már nem emlékszem pontosan és nem egy hanem több komment is érkezett hasonló tartalmú szöveggel több kérdésre is ezért lettem volna rá kiváncsi hogy mennyire igaz-e ez az állitás.
2014. máj. 17. 00:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Sok aberrált hülye van itt rajtam kívül. Rám nem igaz, jóképű vagyok és tanult, művelt. Szókimondó és intelligens, csak hamar felb asznak a kretének. Nem ismerkedem itt, csak pofázok privátban...
2014. máj. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Túlzás, hogy mindenki degenerált vagy ocsmány, de elég rossz tapasztalataim vannak..
2014. máj. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy jóképű vagyok-e, de soha nem is érdekelt. Kicsit inkább gyúrni kéne. vanakinek tippek étkezésre és eddzéstervre? :)
2014. máj. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!