Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetek neki?

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, elég régóta tetszik nekem, beszéltünk már párszor (jóban vagyok a nővérével és a családjával), de nem olyan sokat, viszont mindig kedves volt :) egyszer elmentünk koncertre a családjával meg pár barátunkkal és az egyik barátnőm mondta, hogy egész végig engem nézett, és közben mosolygott, meg egy kicsit szemeztünk is :) Reggelente szoktunk találkozni, miután köszön mindig lehajtja a fejét és elmosolyodik, viszont sosem ír, nem keres, épp ezért nem tudom mi van, mert tudom a nővérétől, hogy nemrég egy lány elég durván elutasította...


16/L



2014. máj. 17. 12:20
 1/5 anonim válasza:
Szerintem fél, a legutóbbi tapasztalata miatt, már nem mer kezdeményezni. Próbálj meg vele minél többet beszélgetni.
2014. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amm ha joban vagy a családjával,akkor csak lehet vmit látni a viselkedésükön! Kedvesn fogadnak,meg jol elvannak veled!!! Ez jelent vmit!!!! Csak meg kell fejtened!!!! Probálj a srác felé óvatosan de biztosan közeledni!!!! Meglátod! Sikerülni fogg,csak önbizalom kell!!!
2014. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki ez tőle, hány éves?Ha tényleg tetszik neked menj oda hozzá,fogd meg a kezét,mond el neki amit érzel iránta,adj 1 puszit az arcára és nézz a szemébe,ez hatásos..szurkolok nektek,de a jelek alapján nagyon sok esélyed van!
2014. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Finoman és okosan kezdeményezzél te. Úgy tedd azt, hogy észre se vegye, így a büszkesége is megmarad. A félénk, gátlásos férfiaknak-fiuknak megerősítés szükséges. Apró jelekkel könnyedén a tudomására adhatod, hogy nyeregben van anélkül, hogy kimondott szavakkal lerombolnád az illúziókat.

Egy beszélgetés alkalmával megérinted a kezét a vállát a térdét. Ezek mind a bizalom és biztonság jelei. Vigyázz egy comb vagy derék túlságosan intim lehet. Minden egyes beszélgetés-érintés közelebb visz egymáshoz és pár alkalommal már viszonozni is fogja. Lépésről,lépésre haladjatok, mert ha valóban annyira félénk, egy komolyabb interakcióval végleg elijesztheted.

2014. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 One of the Anonymus ***** válasza:
Most mért elvárod el hogy írjon és keressen? Majd ha ő akarja akkor teszi ezeket.
2014. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!