Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtetszett egy fiú. Tetszhete...

Megtetszett egy fiú. Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Megtetszett nekem egy fiú még tavaly nyáron.Úgy ismerkedtünk meg,hogy az apukám és a tesóim járnak horgászni és én is el szoktam velük menni.És szóval ő is odajárt horgászni.A horgászás alatt sokszor mellém ült és volt egyszer hogy átkarolt.Volt amikor hozzámért és sokat mosolygott rám.Legfőképpen azért tetszett meg nekem,mert mindig figyelmesen végighallgatott,de ősszel már nem jártunk horgászni és 6 hónapig nem találkoztam vele.Nemrég bejelöltem őt facebookon és visszajelölt,de sajnos nem ír nekem semmilyen üzenetet.Ez a fiú két évvel fiatalabb tőlem.Szerintetek ez nagy baj?Tetszhetek neki???(elég duci vagyok és magas)15/L

2014. febr. 12. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Nekem azt mondta hogy nem tetszel neki
2014. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 eves? Altalanos iskolas kisfiu? Mit akarsz tole?
2014. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Légyszíves normális és értelmes válaszokat adjatok!!!
2014. febr. 13. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ez még semmit nem jelent sajni. de kezdj el vele dumálni fbon, vagy írj rá valamilyen indokkal. és akkor kiderül. vagy várd meg a horgászidényt. :)
2014. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!