Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen ismerkedési lehetőségek...

Milyen ismerkedési lehetőségek vannak egy 28 éves nő számára? Az Internetes társkereső kilőve.

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj színházba ott kúltúrált emberek vannak
2014. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: nem kértem a hülye véleményedből. Köszi
2014. máj. 18. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam privátban...ne hallgass az ilyen trollokra.
2014. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg barátnőkkel mozi,kávézó,egyedül futás,sportkör,kutyasétáltatás,könyvtár,stb.
2014. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a legnépszerűbb 27-29 évesen voltam, ekkor volt a legtöbb udvarlóm. Lehet ismerkedni szórakozóhelyen (ha vannak barátok, akikkel el tudsz menni), mindenféle klubokban, interneten nemcsak társkeresők vannak, hanem sokféle fórum, ahol adott a közös érdeklődési kör, én pl. az egyik barátomat itt ismertem meg. A férjemmel pedig a munkahelyünkön találkoztunk.
2014. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Például lehetőséged lenne arra is, hogy velem ismerkedj.
2014. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én szívesen megismernélek 35f
2014. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Komolyan kérdezem:

Mi a problémád a 2-es válasszal, és a színházzal?

És az internet miért kilőve? (A gyk is része, tehát most is azon lógsz. Le merem fogadni, hogy azóta kaptál minimum 10 érdeklődő privit a kérdésedre.)


Én a helyedben sürgősen választanék egy hobbyt, amit társaságban lehet művelni. És/Vagy beiratkoznék tanfolyamokra, pld egy nyelvtanfolyamra, majd ott keresnék "tanulópárt".

Egyedje válogatja, de minden ilyesmit lehet akár tulajdonképpen "ingyen", ill minden szempontból kis befektetéssel is csinálni. Ha tudnám, hogy mi érdekel, mint hobby, akkor azt is tudnám, hogy mit tegyél.

2014. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!