Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy mindig...

Miért van az hogy mindig olyanoknak jövök be, akik nekem egyáltalán nem tetszenek?

Figyelt kérdés
Akik nekem bejönnének azok meg rám se néznek. Nem tartom magam nagyon szépnek, de szerintem annyira csúnya sem vagyok. 17/l
2014. máj. 18. 14:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Persze, nektek más, mert mindegy, lyuk-lyuk alapon megy a dolog. De ha én tudom, hogy sose leszek képes pl. lefeküdni vele, akkor minek erőltetni, és minek hmis reményeket kelteni benne?
2014. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk abban egyet értek veled, hogy valamit valamiért. Én is azt az elvet vallom, hogy csak akkor várhatom el a másiktől az ízléses megjelenést és az igényességet, ha magam is ilyen vagyok.
2014. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én sem jövök össze olyannal aki nem tetszik de atlagos fiúként nem a suli bombazóira hajtok.


Ha nektek a vonzalmat csakis a szuperhelyes arc,180 centi feletti magasság és izmos test jelenti átlagosként akkor ne csofálkozzatok ha egyedül maradtok.


Én nagyon tufok szeretni egy kicsit duci,szeplős,copfos csajt,nektek ez nem megy a fiúkkal csak a legjobbat akarjatok

Persze a versenytarsaitok is jobbak lesznek..

2014. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Tufok=tudok
2014. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Sarkallatos példa, de nézzétek meg a képet..

A bal oldalit bottal se piszkálnád, de a jobb oldalira már nedvesedsz is.

És nem kell ehhez világsztárnak lenni, a hétköznapi emberek esetén is működik, tapasztalat.

2014. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hajj, tudom, hogy semmit nem ér, mert úgyse hiszitek el, de nekem pl. egyik pasi sem tetszik a képen. Csak megsúgom, hogy volt már egy fejjel kisebb rondaság is pasim, meg volt már 2 méteres átlagarc is. Mindkettőben a személyiségük fogott meg. Ha ezt nem hiszitek el, akkor igazából nincs is miről beszélni, mert ezzel bizonyítjátok be azt, hogy még magatokat sem gondoljátok értékes embernek.
2014. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ennyit a pasik igényeiről:


[link]


még jó, hogy a kérdező egy szóval se mondta, hogy milyen az esete és ti máris tudjátok, hogy a suliból a leghelyesebb kell neki... meg nyilván az egyéni ízlésről fogalmatok sincs, mint ahogy arról sem, hogy a szépség relatív.

2014. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha a kérdező átlag és nincs parja akkor nyilvan túl sokat vár.

A képed meg baromsag mert

1) A lányokra ugyanúgy igaz

2) A baloldali lány nem ronda csak nagyon igénytelen.

2014. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A szépség tényleg relatív..az egyik lanynak a vikingek tetszenek a másiknak a latin macsók.
2014. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!