Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha nektek tetszik 1...

Liza6789 kérdése:

Fiúk! Ha nektek tetszik 1 lány, de csak látásból ismernétek akkor hogyan adjátok tudtára hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés
van 1 fiú aki nagyon tetszik nekem ,de csak látásból ismerem( meg facebookról) ha tetszenék neki akkor rám irna? vagy ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? 15L

2014. máj. 18. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
rád írna, vagy oda menne hozzád, és valószínű elhívna valahova...sétálni vagy stb..de lehet, hogy azért nem teszi mert fél, hogy elutasítod.
2014. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adhatnál neki jeleket(pl folyton nézed,és ha visszanéz rámosolyogsz),ha pedig nem veszi észre akkor hagyd...
2014. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fiú vagyok és pont ilyen helyzetben szóval megpróbálok segíteni :D

nekem személy szerint nem jön be ez a módszer, hogy ráírok csajokra facebookon, akikkel eddig még sosem beszéltem

úgy szoktam intézni, hogy kitudakolom hova jár buliba és ott személyesen ismerkedem meg vele

ha nem is jutok még akkor előrébb nála, utána legalább már elmondhatom, hogy tényleg ismerjük egymást és akkor rá is írok

most ugyanígy vagyok egy lánnyal és azon gondolkodom, hogyha belájkolgatná pár képem, akkor még lehet rá is írnák így ismeretlenül is

gondolkozz el rajta :D

2014. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat:)
2014. máj. 18. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem segít ha nézed csak! -max te is tetszel majd neki- Biztos hogy félsz tőle, de elé kell állnod, hogy megmondd!! nehéz lesz, de ennyi :)
2014. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!