Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélitek el kapásból...

Miért ítélitek el kapásból azt, aki itt akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2014. máj. 18. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Reszpekt for mí
2014. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert ez nem egy párkereső oldal. Én se járok a párkereső oldalakra kérdéseket feltenni.
2014. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, nekem aztán annnyira mindegy, hogy ki hol ismerkedik. szimplán csak én nem akarok itt ismerkedni, mert TAPASZTALATAIM szerint az itt ismerkedők 90%-a idióta. Tök kedvesen , rendesen irnak, aztán ha megmondom, hogy nem ismerkedek itt, akkor kikelnek magukból, elküldenek az anyámba, lek.urváznak stb... uh kösz..de nem.
2014. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma már sehol sem lehet ismerkedni, szóval tök mindegy, én meg most munkát szeretnék, valaki nem tud pályakezdőnek egy rendes melót?
2014. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudok nem túl nagy a fizu...
2014. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#2,#3-as válaszolóknak nagyon igazuk van!
2014. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, én már ismerkedtem itt össze 1-2 normális emberkével :)
2014. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már neten ismerkedek, akkor úgy, hogy legalább az arcát látom (pl. társkereső), persze ott is lehet egymást átverni, de ez azért full anonimitás.

Ráadásul érdeklődő levelek pont csak akkor jönnek, ha hozzászólok valamilyen szexszel kapcsolatos témához, érdekes módon más rovatban még senki nem akart felszedni:D Nekem egy potenciális kapcsolat esetén nem nyitó kérdés, hogy milyen a mellbimbóm...

2014. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenhol tabu ismerkedni..a munkahelyen, a suliban, utcán ismeretlenül, diszkóban, interneten, baráttal összejönni.. hát ez van, érted. :)

Én nem ítélkezem.

2014. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
100%

Manapság mindenhol gáz ismerkedni nem vetted még észre?Régen simán szóba lehetett elegyedni a buszon,vagy a villamoson valakivel.Manapság képtelenség,mert mindenkinek fülhallgató van a fülében és nyomogatja a telefonját.Még szemkontaktust se nagyon lehet teremteni.


Nekem teljesen mindegy,hogy ki hol ismerkedik.Aki itt akar,annak egészségére,akinek meg nem tetszik,az csukja be a szemét és ugorja át a kérdést kötözködés nélkül,mert nem hiszem,hogy fegyvert fogtak a fejéhez,hogy beszóljon!


Mellesleg szerintem interneten szar ismerkedni.

2014. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!