Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélitek el kapásból...

Miért ítélitek el kapásból azt, aki itt akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek!

2014. máj. 18. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as mindegy hol vagy, az emberiség 90%-a idióta... Én nem ítélek el senkit, ismertem már meg itt csajt is, pasit is. Bár soha nem kerestem semmiféle társat az oldalon, pusztán beszélgettünk. A legtöbb abba is maradt, de akad 1-2 akivel a mai napig tartom a kapcsolatot, szoktunk találkozni is néha.


Alapvetően nem értem, hogy miért lenne gond az, hogy megismerünk egy másik embert. Sehol nincs törvénybe írva, hogy csak akkor beszélgessünk valakivel, ha a jövőnket tervezzük vele... Szomorú, hogy ennyire egysíkúak az emberek.

2014. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Az ismerkedés kategot pont azért találták itt ki, hogy legyen egy része a gyakorinak, ahol lehet "társkeresőzni" vagy csak barátkozni. Amúgy meg egyáltalán nem baj, ha itt kezdesz el beszélgetni valakivel, akármilyen indokkal és reménnyel. A barátnőmet innen ismertem meg tavaly nyáron, lassan 9 hónapja vagyunk egy pár... Nem mindenki idióta, aki itt ismerkedik ;)
2014. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szoktam itt ismerkedni. Leginkább csak azért kezdek el beszélgetni valakivel, mert meghalok az unalomtól. De már feladtam. Itt nem lehet értelmes, inteligens fiúkkal ismerkedni, akik nem rögtön azzal kezdenek, hogy küldenek egy képet a farkukról. Persze az arcát meg senki nem meri felvállalni.

16/L

2014. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én már sok értelmes, segítőkész emberrel találkoztam itt
2014. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13-as azért ez elég nagy túlzás... De jó, hogy legalább tudom, hogy küldtem neked ilyen képet, bár egy darab sincs.
2014. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 PearlDiver ***** válasza:
Nem ítélem el őket, de nem veszek róluk tudomást. A szemem már automatikusan átugorja ezeket a kérdéseket.
2014. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ismertem már meg itt egy-két jó embert, akikkel barátok lettünk, de akikkel beszélgetek, azok az ország másik végén vannak általában, így nem fűzök nagy reményeket az itteni ismerkedéshez. 19l
2014. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!