Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » ! Fiúk! Milyen jelei vannak...

! Fiúk! Milyen jelei vannak annak, hogy idegesít titeket egy lány érdeklődése?

Figyelt kérdés
Arról az esetről van szó, amikor sejtitek, hogy egy lánynak bejöttök. Ha nem viszonozzátok az érzést, hogy viselkedtek az irányába? Kerülitek a szemkontaktust? Hogy viselkedtek?

2014. máj. 18. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
megdobálom banánnal
2014. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel, akkor otthagyom, nem húzom az agyát hogy "hát, most nem tudom mit akarok :\ talán..."

Vagy határozatlan kisfiúkra gondolsz?

2014. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Hát tapasztalat, hogy ilyenkor szeretnek fölényesen viselkedni. Kiélvezni a helyzetet, hogy valaki odavan értük. Ilyenkor próbálnak minél "jobb pasinak" tűnni. :D Viccesnek, okosnak .... ilyenek. Az érzés jó nekik, hogy talán még jobban oda leszel értük. :D

De persze vannak kivételek.

2014. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval jellemző, hogy húzzák a lány agyát?
2014. máj. 18. 23:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordulhat.
2014. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#2es, ez dícsérendő!
2014. máj. 18. 23:58
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Meny mán innen.

Nagyjából ennyi a jele.

2014. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
szerintem a "húzom az agyát" dolog, az inkább a nőkre jellemző. én nem húzom. ahogy irtam is, megdobálom banánnal aztán mehet ahova akar
2014. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem jut eszembe ilyen, hogy "húzzam az agyát". Nem szeretem, ha velem játszanak és nem szeretek másokkal játszani. Szerintem a kivétel az, aki ezt teszi.

Ha nézegetem, akkor elképzelhető, hogy tetszik nekem. De persze nem feltétlenül. Lehet csak új arc és azért.

De ha nem viszonzom az érzést, netán még ellenszenves is, akkor mérget vehetsz rá: még csak rá sem nézek. Vaaaagy CSÚNYÁN nézek rá. Azt nagyon tudok. :3


23/F

2014. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én is úgy vagyok lányként, hogy ha látom, hogy bejövök olyannak, aki nem szimpatikus, megpróbálok nem rá nézni, hogy nehogy félre értse.

Köszi a válaszokat! :) A majomfiúnak akkor jó banán dobálózást! ;)

2014. máj. 19. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!