Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szerintetek jobb...

Lányok, szerintetek jobb lenne fiúnak lenni, mint lánynak? (miért? ) Fiúk szerintetek jobb lenne lánynak lenni, mint fiúnak? (miért? )

Figyelt kérdés
:)

2014. máj. 19. 17:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
ennyire unatkozol vagy nemátalakító műtéten gondolkodsz?
2014. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem, csak szeretnék egy "felnérést" csinálni...ha értitek :D
2014. máj. 19. 17:16
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem a lányoknak külső szempontjából több szempontnak kell megfelelniük, mint a fiúknak.


17/F

2014. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bár megtalálnám azt a kérdést, ahol ezt 7 oldalba kitárgyaltuk.
2014. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Én szívesebben születtem volna fiúnak. Mindig úgy éreztem, hogy nekik könyebb az élet. Nem kell annyi mindennek megfelelniük. Meg az zavar nagyon, hogy en nem kozeledhetek egy fiu fele, mert megis csak a fiunak kell megtennie az elso lepest, es a fiuk nem paraznak annyit mint a lanyok, meg stb. Szoval nem szeretek lany lenni.
2014. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Lányként úgy gondolom, hogy jobb fiúnak lenni. Több okom is van rá, hogy miért.


1. A férfiak átlagban többet keresnek ugyanolyan minőségű munkáért is (ők ugye bár nem mennek szülési szabadságra, és szinte sose ők maradnak a gyerekkel)


2. Szabadabbak, kifejtem: ha egy férfi sose akar megházasodni, esetleg gyereket se akar akkor nem fogják őt megszólni. Egy nőt már igen (amúgy én akarom mindkettőt de nincs azzal baj ha vki nem)


3. NEm kell annyi időt elpocsékolnia "magára" jó oké nekik borotválkozni kell... de nekünk is :D sőt nekünk ugyebár mindenhol kell szőrteleníteni. Általánosságban a pasiknak rövid, lányoknak hosszú hajuk van azzal pedig sokat kell törődni. Nem szoktam magam nagyon sminkelni de azért egy leheletnyi kell. Ha pasi lennék tüsi hajam lenne, sima cuccokba lennék, a reggeli készülődés egy zuhanyból állna.


4. Nem kell annyi pénzt fordítani az öltözködésre.


Egy pasi tökéletesen tud kinézni egy pólóban,farmerben nyáron esetleg rövid farmerben. Egy nő/lány azért nem öltözhet mindig ugyanúgy. Főként,h a póló-farmer egy felnőtt nőnél annyira már nem nőies.


5. Erősebbek

így egy kicsit mindig kivagyunk szolgáltatva. Legyen most itt szó az agresszív férjről (persze tudom vannak ilyen nők is de azért az ritkább) vagy csak arról,h pasikat kell megkérni ha erő kell.


6. nem menstruálnak

jó oké elcsépelt szöveg de igaz. Rohadt idegesítő,h úgy kell megszervezni a programokat,h mikorra esik. Ha több lány is van a csapatban ez már kihívás. Ráadásul ha nem is mindig de fáj, nagyon fáj. Mondjuk van akinek annyira nem szokott de van olyan akihez kikellet hívni orvost,h injekciót adjon a fájdalomra. Ja és nem valami jó látvány.


PErsze bizonyos dolgokban jobb nőnek lenni. Lehetünk gyengék, érzelmesek (bár felőlünk ha nem is olyan szinten mint mi, de a pasik is lehetnének. A többi férfi miatt nem mernek ilyenek lenni)


Egy mosollyal pl. az ellenőrnek elintézhetünk dolgokat (de nem többel!)


Életet adhatunk ami mondjuk egy csomó kellemetlenséggel is jár de azért még mindig csodás lehet.


és még sok más dolog is van. De akkor is jobb pasinak lenni.


és a többi. Bár azt nem szeretem amikor mot 2014-ben azzal jönnek a pasik,h nem kell katonáskodnunk... miért nekik kell? :D

2014. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sokszor utálom, hogy férfinak születtem. Évek óta magányos vagyok, míg egy lánynak rendre vannak udvarlói.
2014. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja és azt még kihagytam,h ahhoz, hogy jól nézz ki pasiként, kevesebb dolgot kell tenned mint egy csajnak.
2014. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

lánynak csak akkor, ha szép lennék, és akkor is csak fiatalon.

egy férfi 40-50 évesen is lehet simán vonzó, míg egy nő csak nagyon ritkán.

am ha lány lennék tuti leszbi lennék, ez nem kérdés :DD


21f

2014. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

"Meg az zavar nagyon, hogy en nem kozeledhetek egy fiu fele, mert megis csak a fiunak kell megtennie az elso lepest"


de igen, közeledhetsz te is! buta vagy, ha hülye nem létező szabályoknak akarsz megfelelni.. -.-



"a fiuk nem paraznak annyit mint a lanyok, meg stb."


honnan szeded ezt? szerintem többet parázunk, mint ti, csak nem hisztizünk, meg nem mutatjuk ki.

2014. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!