Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszünk egymásnak, de nem...

Tetszünk egymásnak, de nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem foglakozik velem én se foglalkozzak vele és kész?

2014. máj. 19. 20:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mutassam ki, hogy ez nekem rossz? Vagy hagyjam a francba?
2014. máj. 19. 20:37
 2/13 anonim ***** válasza:
keresd a társaságát, írj rá, ha tetszik neked akkor ne csak várd hogy tegyen valamit, lehet hogy csak szimplán félénk kicsit, írj rá hogy szia és már is menni fog :)
2014. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszetek egymásnak akkor miért hagynád? Azt szeretnéd nézni,hogy valaki más lecsapja a kezedről? Talán menj oda hozzá beszélgetni és ha akkor elküld vagy nem érdekli mit mondasz..na akkor hagyd békén.
2014. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megvolt, ne válaszolt. Most először igaz, de nem. Nem zaklatom, meg ilyesmi, ritkán írok rá. Rávettem magam és tessék... Most mit csináljak, ha talizunk? Tegyek úgy, mintha semmi se történt volna? Mosolyogjak, mint egy hülye rá? Nem vonhatom kérdőre, nem is tennék ilyet, de hogy álljak most hozzá? Az ember gondol rá, kíváncsi rá, erre b-szik visszaírni. :/
2014. máj. 19. 20:44
 5/13 A kérdező kommentje:

Épp ezért kerestem, de látjátok....

Elég sokszor összefutunk, hogyan viselkedjek?

2014. máj. 19. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Én helyedben ha összetalálkoznék vele akkor nem köszönnék ha nem ír vissza. Az ilyen nem érdemli meg a figyelmet,ha csak nem azért nem írt vissza mert valami dolga volt.
2014. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha nem válaszol akkor egy bunkó f4sz vagy olyan retard hogy nem tudja kezelni ezt a helyzetet szval nem jársz rosszul ha hagyod :) járj nyitott szemmel elöbb utobb találsz mást :) 21/f első voltam, sok szerencsét és kitartást :)
2014. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dolga van, eléggé elfoglalt, tény, de 2 perc nem a világ. Nem érdekelnek engem ezek a netes baromságok, de megnyitotta az üzenetet, ugye kiírja. Egyszer már érdeklődtem, pár hete, nehogy az legyen, hogy le se bagózom, meg mindig ő jelentkezik, akkor örült neki. Most meg...nem hittem volna, hogy ilyen.
2014. máj. 19. 20:50
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem is fogok vele foglalkozni. :) Csak nem szeretem az ilyet. Mondja meg nyíltan, hogy nem érdekelsz már, vagy mit tudom én. Megértem. Így lenne fair. Nem mintha barátilag nem válaszolhatna... de mindegy.
2014. máj. 19. 20:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a helyzet nekem is teljesen ismerős. De ez van..nem igaz,hogy egy annyit nem tud válaszolni,hogy " nincs időm visszaírni" vagy "később válaszolok"
2014. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!