Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak cikis ismerkedési vagy...

Vannak cikis ismerkedési vagy randi sztorijaitok?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek pár valós esetet? Akár üziben is, ha itt nem meritek.Sokat segítene, hogy ne érezzem magam úgy, hogy csak az én választott randi partnereimről gondoljam, hogy kínos vagy cikis helyzeteket tudnak előállítani..
2014. máj. 19. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az apja maffiózó volt, 15 éves voltam, ölben vittem haza, anyjától atom részegen este elköltözött, annyira összevesztek, persze én végignéztem, fater lesötétített ablakú Pajeroval jött értünk...utána azért féltettem az életem. De csak annyit mondott, hogy legközelebb figyeljek arra, hogy mennyit iszik, vagy nem találkozunk többet. Jah, a faterról tudni kell, hogy azért tartott tökösnek, mert meg mertem fogni a lányát előtte. Szerinted?
2014. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

-bejelölt mert kiszúrt, mikor mentem haza a suliból

-több pletykát tudott rólam, mint amit valaha hallottam, ezeket el is mesélte nekem(mindben egy erkörcstelen pi*sa vagyok)

-állándóan arról beszélt, hogy hogy fog kinyalni

-mikor találkoztunk még a kezemet sem fogta meg

-találkozni kellett a haverjával

-elkezdtek menés közben szotyizni

-előttem kijelentette a haverjának, hogy nála csak 300Ft van(nem vagyok pénzéhes.. de mégis ez árulkodik arról hogy semmit nem tervezett)

-arról beszéltek,hogy mennek inni ergo alig várták hogy elinduljak haza

-nem volt semmi DE MÁSNAP KIRAKTA HOGY KAPCSOLATBAN VELEM!!

:D :D már csak nevetni tudok rajta, mekkora gyökér volt, sose felejtem el :D

2014. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!