Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Senkinek sem vagyok "elég"...

Senkinek sem vagyok "elég" jó. Mindig van jobb nálam. Hogy legyen így önbizalmam?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Van egy felelősség teljes munkám, rendszeresen sportolok, saját (igaz hogy öreg) autóm van. Állítólag jól nézek ki, sőt még nyelvpiercingem is van. (lehet sokaknak ez gáz, de nekem teszik, és eddig egy lány sem panaszkodott)

A stílusom igen, talan ott lehet a baj. Elégé bunkó, és lekezelő tudok lenni. Megszoktam hogy kedvességgel nem érek el semmit, így váltottam, viszont most sem jobb a helyzet. Barátaim, baráti köröm nincs, illetve igen szűkös...max 1-2 ember.

Ismerkedésnél rendszeresen kvázi mintha nem lennék elég érdekes ezek ellenére sem. Pedig dől belőlem a duma, igaz néha beszologatós jelleggel, csipkelődően de sosincs csend.

Mindig van jobb valaki a csajoknal akit talalnak kvázi helyettem....sportosabb gazdagabb (jobb kocsija van) kedves aranyos (én nemigazán)...

Viszont masok meg isznak cigiznek, züllenek 2 forintjuk nincs, és mégis szép lányok a barátnőik.

nem értem mi a baj velem?!



2014. máj. 17. 21:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
semmi csak 2014 van :D
2014. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet baj, hogy amit te a stílusodnak hívsz, az csak valami, amit magadra erőltettél. lehet baj, hogy bunkó vagy, mert te is kevered a bunkózást a határozottsággal. lehet baj, hogy nem tudod elfogadni, hogy MINDIG lesz nálad jobb és hogy nem az a lényeg.
2014. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Vegyél a Tescoba (3500 ft/kg)
2014. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tanulj helyesírást, hátha segít
2014. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán lehet már túlságosan bunkó lettél,és már nics benned semmi kedvesség.Ha így van,akkor ezen kéne változtatni mihamarabb..Meg szerintem nem is jó társaságban keresel magadnak való lányt.Nekem legalábbis azok alapján,amit leírtál eléégé úgy tűnik..
2014. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is 23 éves vagyok és a pénzügyben dolgozom, az átlagnál sokkal jobban keresek, nagydumás vagyok és sok haverom van.(Mi is "bunkók" vagyunk.). Ha te tényleg jóképű vagy és pénzed is van, akk. nem értem mi lehet a gond. Valószínűleg nincs önbizalmad. Akár mennyire fáj is az igazság be kell ismerned, szerintem nagyon is tudod, h. mi a problémád. Jobban mint mi. Csak tenni kell azért, hogy ez megváltozzon.
2014. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

lehetnek jobbak persze. engem nem azavar. az viszont annal inkább hogy ezaltal én nem kellek senkinek. Néhány éve pörgött az életem bulik, csajok haverok minden...aztan valami eltört bennem, bunkó lettem, és ez mind elveszett.


lehet hogy magamra eröltettem..anno. de mostmar ez az igazi énem. viszont akkor megintcsak sajat magamnak köszönhetem hogy egyedül vagyok..hurrá. És még azmondják az éelt, szép, és rövid...jah az elmult egy év kb 10 nek tűnt nekem.


telorol vagyok, így nehéz a helyesírásra is figyelni...

2014. máj. 17. 22:07
 8/11 A kérdező kommentje:

nemvagyok tele pénzel...és szerintem sokan le is néznek a kocsim miatt...

neked vannak haverjaid, van ismerős köröd, vannak akik kedvelnek. nekem ez nincsen meg. ezis a baj sztem.

2014. máj. 17. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a bunko stilus amit magadra elortetsz ez a gond..Add önmagad es nemlessz ilyen gond/visszakapod a régi életed..!Nekem nagyon is sok az onbizalmam,eggykrs egóval f űszerezve:D aggyamk kölcson? Én Fiatal Doki vagyok,ezüst mercivel:D
2014. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nahat kedves utso itt kb mindegy is miylenek a belső tulajdonságaid...lóvé, merci..:D ennyi. nincs nehéz dolgod. :D
2014. máj. 17. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!